Saako kihomadot kotitekoisesti pois?

Anonyymi-ap

Lääkket eivät ole toimineet yhtään, yritetty jo 2,5kk ja pesty aivan kaikki paikat melkein, joka päivä, mutta ei vaan lähde. Onko mitään kotitekoisia tapoja, millä saada madot pois ilman lääkettä, kun rahaa vaan kuluu hyödyttömiin lääkkeisiin, jotka ei auta, tai jotain, jolla voi vähentää kutiamista?

9

596

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kaksi vuotta taisteltu, ei tehoa yhtään mikään. Hulluks tässä tulee..

      • Anonyymi

        Lääkäriin siltä saa aineet millä madot lähtee.


      • Anonyymi

    • Anonyymi

      Kaksi vuotta myös täällä taisteltu. Kihomadot ei lähde. Kokeiltu on miljoonat vermox kuurit ja pyrvinit, mulla madot ei vaan lähde. Näytteet on kuitenkin negat, eli sitä vahvinta erityislupa näytettä ei saa. Lääkärit puhuu vaan siivoomisesta, millä ei ole ollu mitään merkitystä kun ongelma on siinä, ettei ne alkujakaan lähde ollenkaan! Oon lapseton 25 vuotias nainen. Oon tapaillut miehiä, kun oon uskonut tohon puheeseen että se on mun oman pään sisällä. Nokun ei ole, miehet on saanu matoja myös, huomaan sen siitä kun he ei saa yöllä unta ja raapii boxereiden läpi persettään. Sama toistuu noin kuukauden välein, kukaan ei kehtaa puhua asiasta. Oon niin toivoton enkä tiedä mitä tehdä. Kaikkeni oon yrittänyt, koirien axiluria vetäny myös

    • Anonyymi

      Ja tosiaan kutinaa ei oo ollu aikoihin paljoa, silloin tällöin vähän, ne menee myös vaginaan johon lääkkeet ei tietenkään tehoa.. kutina ei häiritse itseäni, matojen määrä on selkeesti vähäistä, mutta sosiaalinen elämä on tuhoon tuomittu

      • Anonyymi

        Eikös niistä pitäisi mennä lääkäriin , niin silloin saa reseptilääkkeet vaivaan. Ei kai sitä nyt kukaan kulje matojen kanssa kuukausi kaupalla silloinhan niitä levittelee joka puolelle , jossain on todella vikaa jos ei matolääke auta, olisiko puhtauden pidossa jokin asia mitä ei ole edes ajatellut.


    • Afrikkalaiset ottaa kuurin Ivermektiiniä vuoteen.
      Se tappaa loiset ja koronat..

      Ja mistä nää madot ja loiset Suomessa ihmiseen päätyy, niin kypsentämättömät vihreät kasvikset.
      Näitä tulee välttää. Nämä kasvikset aiheuttavat ruokamyrkytykset ja suolistosairauksia.

    • Anonyymi

      Liputan Imervektiinille. Lähti parilla kuurilla hankala syyhypunkki heti pois. Miksei myös madot ... Scatol - niminen (valitettavasti todella kallis) resepti lääke suomessa .

    • Anonyymi

      On se ihme ettei madot lähde tavallisilla lääkkeillä , silloin on joku vaihe jäänyt tekemättä ehkäisy työssä . Käsien pesu on tarpeellista usein samoin pitää käsipyyhkeet puhtaina koko ajan , vai onko jokuntuttava jolla niitä on koko ajanlevittämässä matoja kun käy teillä.
      Mene lääkäriinja selitä asia siellä että saat tehokkaat madonpoisto aineet.äitselläni oli lapsena matoja kun aloitin koulun ja niitä oli todella paljon, ulostuslääkkeitä kuhisi valkoisista madoista.
      Äiti sai lääkäriltä tehokkaat lääkkeet ja sen jälkeen eivät uusiutuneen , ja pyyheliina vaihdettiin joka päivä ovenkahvatkin pestiin yhtämittaa ja vuodevaatteet vaihdettiin yhtämittaa
      Joten joku syyhän siihen on ettei madoista pääse irti

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Tässä ovat Elämäni biisi vieraat lauantai 19.9. - Yksi vieras on kohuttu TTK-juontajaehdokas

      Elämäni biisi vieraslista on harvinaisen mielenkiintoinen lauantaina. Mukana myös kohuttu TTK-juontajaehdokas, josta ei
      Tv-sarjat
      11
      1082
    2. Mies joka on oikeasti kiinnostunut

      Ja näkee sut pitkäaikaisena kumppanina, siirtää vaikka vuoria selvittääkseen asiat eikä ota pienintäkään riskiä menettää
      Ikävä
      125
      996
    3. 56
      975
    4. Onko nyt kaikki asiat käyty läpi?

      Mun mielestä on👍
      Ikävä
      109
      959
    5. Kunnanhallitus

      Miten käy täällä vuosia tuomioita jakaneelle valittajalle, hovioikeus hylännyt kaikki syytteet.
      Puolanka
      49
      836
    6. Rauha, sopiiko

      Ei häiritä enää toisiamme. Annetaan molemmille rauha unohtaa, pyydän tätä todella. Kiitos. Miehelle.
      Ikävä
      85
      832
    7. Miesten (epä)viehättävyydestä kysymys

      Mieltä askarruttava asia, liki dilemma. Palstallahan jotkut miesoletetut usein toteavat, että kaikki naiset tavoittelev
      Sinkut
      164
      768
    8. Mikä sun salaisuus on,kun näytät niin nuorelta..

      Vaikka oot jo noin vanha!?
      Ikävä
      72
      743
    9. Ei siitä pääse yli, eikä ympäri!

      Pakko se on myöntää ja tunnustaa. Olisin halunnut p*nna sinua sydämeni kyllyydestä. Itseäni vanhemmalle naiselle
      Ikävä
      66
      721
    10. Minkä kappaleen

      haluaisit soivan, kun astellaan alttarille?
      Ikävä
      66
      717
    11. Teini kuolema

      Jatketaan uudestaan kun poistettu eka aloitus.
      Kajaani
      22
      616
    12. Mitä meidän välillämme

      On käynyt näiden vuosien aikana?
      Ikävä
      70
      596
    13. Olit hyödytön.

      Mulle hyödytön..
      Ikävä
      95
      571
    14. Tykkäätkö minusta

      Mies vai et? -nainen
      Ikävä
      52
      531
    15. Kumpi tästä nyt

      Teki niin vaikeaa?
      Ikävä
      60
      524
    16. MiltäKaivattusi

      Näyttää? !
      Ikävä
      27
      517
    17. Humppila korvasi johtajia tekoälyllä

      https://yle.fi/a/74-20215155 Humppilassa on lakkautettu teknisen ja hallintojohtajan virat. Säästöä tuli hetkessä 150
      Maailman menoa
      73
      497
    18. Vieläkö tykkäät

      Minusta niin paljon että olisit valmis?
      Ikävä
      35
      497
    19. Myönnetään, tunnen lämpimiä tunteita kohtaasi

      Vaikutat tosin liian hyvältä ollaksesi totta. Komeita miehiä on maailma pullollaan mutta sinussa on jotain.....
      Ikävä
      31
      463
    20. Mnot, miksi sinulle on tärkeää solvata uskovia?

      Onko sinulla joku katkeruus tai peräti viha heitä kohtaan? Kirjoituksesi nimittäin tihkuvat katkeruutta ja vihaa uskovi
      Luterilaisuus
      250
      429
    Aihe