Kun katsotaan puoluejohtajia "sillä" silmällä, niin kuka olisi hemaisevin?
Miehillä on helppoa, kun melkein jokainen on nainen. Mutta kuka olisi silmäkarkki naisille?
Hemaisivimmat puoluejohtajat?
27
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Onko niistä kukaan ollut päivätöissä?
- Anonyymi
Ei ainakaan persujohtajista kukaan.
- Anonyymi
😍😋😍😋😍😋😍😋😍
❤️ Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17704909G
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
- Anonyymi
Sanna nakuna?
- Anonyymi
Saarikossa silmä lepää.
- Anonyymi
Jutta Urpilainen on kaikkien aikojen BEIBEHHH
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jutta Urpilainen on kaikkien aikojen BEIBEHHH
jutta on ihan nätti, aikuiseksi naiseksi. en tiedä miksi sydämensä seuraa weffismin modernia abstraktia ekspressionismia, mutta ulkoisestihan on ihan säväyttävä, totta.
siis n. viisikymppiseksi naiseksi.
- Anonyymi
Ano Turtiainen on jokaisen isänmaallisen, rokottamattoman urhon kuuma päiväunien fantasiamies.
- Anonyymi
miksi anon yks kpl perslihaksia on painavampi kuin puolet aikuisista miehistä?
vastaus:
koska ano jätti viikon treenamatta ollessaa kipänä. muuten sen painaisi enemmän kuin 80% aikuisista miehistä.
- Anonyymi
Tinppa Soumi on uroiden 45 asteen hikinen päiväunien aihe. Nykyinen peejii saa aikaan lerpahduksen.
- Anonyymi
Li Andersson on HUH, niin seksy!
- Anonyymi
"Pekka ehdottomasti"!!!
- Anonyymi
Se tugevim on kyllä ihgun burleski.
- Anonyymi
Ano on naisille ainoa vaihtoehto.
- Anonyymi
Ikävä vain että n. 99,999999 % naisista ei ole tuota mieltä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ikävä vain että n. 99,999999 % naisista ei ole tuota mieltä.
vielä
- Anonyymi
Huhtasaari toimii kyllä.
Minuun puree naisessa autenttisuus. ne kertomuksensa EUssa, jtk saa kaikki ne nilviäiset siellä kääntämään päänsä ja ihmettelemään rohkeuttaan.. ihan jees keissi.
Nättihkökin? ehkäpä tosin silmiensä sijaan se lävistävä katseensa ja aito rakkaus Totuutta kohtaan ovat kyllä sex appealia enemmän kuin kaikilla muilla yhteensä.
Vähän outoa viehättyä naisessa sankaruudesta, mutta tulipa elettyä tämäkin, sitten.- Anonyymi
miehistä packaleeni on miehekkyytenä ässin.
- Anonyymi
"jtk saa kaikki ne nilviäiset siellä kääntämään päänsä ja ihmettelemään rohkeuttaan."
Ne ovat vaivautuneita ja nauravat, mutta eivät kehtaa kohteliasuuttaan esittää sitä Nautasaarelle julkisesti. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
"jtk saa kaikki ne nilviäiset siellä kääntämään päänsä ja ihmettelemään rohkeuttaan."
Ne ovat vaivautuneita ja nauravat, mutta eivät kehtaa kohteliasuuttaan esittää sitä Nautasaarelle julkisesti.nautasaari on juurikin siitä syystä aidosti seksikäs, Suomen syvällisin poliitiikko.
Suomen oma jeanne d arc.
ja vielä sellainen juttu, ettei siellä ole kohteliaisuutta olemassakaan; ainoastaan jauhoja suussa. ja synapseissaan.
- Anonyymi
"Li" ,kun kuljet kääntyy miesten päät, ja kalja alkaa yskittää !
Dirlanda - Anonyymi
Sanotaan luisevasta ja takakireästä Sannasta mitä tahansa, niin kyllä puoluejohtajien panojärjestys menee tälleen:
S. Marin
R. Purra
L. Andersson
M. Ohisalo
S. Essayah
A-M. Henrikssson
A. Saarikko- Anonyymi
Jos aseella uhattais
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Jos aseella uhattais
Sittenkin pitäis harkita
- Anonyymi
Ainakin Purralta saisi mies ihan tavallista ja konstailematonta heteroseksiä. Eikä mitään Sannan transseksualihömpötyksiä sinne mukaan opeteltuna, ei semmoisia tarvita.
Minä tykkään semmoisesta ihan tavallisesta lauantaiseksistä, mielelläään lähetyssaarnaaja-asennossa. Persujen kansallismielinen Riikka osaa sen puolen varmaan hoitaa hyvin.
- Anonyymi
Li voisi olla ok ”patukka” suussa, Marin on selkeästi suopea b-rapun tarjoaja.
Muut vaikuttavat tavallisilta. - Anonyymi
Viisi vuotta sitten tehdyn kyselyn perusteella mieluimmin suomalaiset miehet lähtisi kaljalle Li Anderssonin kanssa. Kaljan juonti on yksi juttu, mutta kenenkä poliitikkonaisen kanssa lähtis mieluiten jatkoille?
Persujen Purra on ennenkin ollut vartaloltaan aika kurvikas ja naisellinen.
https://imgur.com/a/I2bPLtI
Nyt on kroppaa trimmattu kevään vaalikeskusteluja varten kuntosalilla vielä lisää. Riikka on tosi sutjakkaassa tikissä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!
Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem943176HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä
Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat732455Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet
Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k611435Mikä kaivatussasi herätti mielenkiintosi
Kun tapasitte ensi kerran? Ulkonäössä? Luonteessa tai olemuksessa? Kuinka nopeasti mielenkiinto muuttui ihastukseksi?901412Valkoinen Golf
Kukahan on tämä ukko, joka työkseen kyylää pienen ässän asiakkaita viikon jokaisena päivänä.14951Martina Aitolehti podcastissa: Ero
Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/696184905Kaikki ovat syntisiä!!!
Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N311872Moottorisahalla kauppaan
Missäs päin kaupunkia tämä yöllä moottorisahalla kauppaan yrittänyt asiakas askaroi? https://poliisi.fi/-/mies-yritti-s10827- 50804
Rillimiljonäärin eroriidassa suuri käänne.
Vaimo haluaa kokonaan yksinhuoltajuuden ja pitää entisen elintasonsa.142778