Vihervasemmisto ei halua uuteen hallitukseen

Ovat sen jo kuorossa ilmoittaneet. Mutta sehän jo helpottaa uuden hallituksen muodostamista.
278
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Eipä noita Suomen talouden konkurssikypsäksi ajajia siellä tarvitakaan.
Securitas - suojelurahoja huijattu taas useita miljoonia , Sierra Leonelaisukko tullut jo kolmen miljoonan hintaiseksi veronmaksajille ja oikeusjuttujäsittely SUOMESSA! vaan
jatkuu ! Vihervasemmisto haluaa Suomeen kaikki Afrikan rikollispellet , ja kotimaahan palauttaa ei saa, siinähän menisi rikollisita IHMISARVO !

Äänestä
  • Ei ne mitää ViherVasmmistoa ole, Ne On KOMMUNISTEJA ja Kommunisti ei pääse irti karvoistaan vaikka nimiä muuttaisivatkin ! SDP on samaa sakkia !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Ovat sen jo kuorossa ilmoittaneet. Mutta sehän jo helpottaa uuden hallituksen muodostamista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu