Jos kyseinen teoria pitäisi alkuunkaan paikkansa, maailmassa ei olisi yhtään pienitissistä naista, ja tissit olisivat lisäksi selkäpuolella. Sen verran oon meinaan tansseissa käyny.
Kaksi vankkumatonta todistetta evoluutiota vastaan
7
271
Vastaukset
- Anonyymi
Joo ja miehillä olis viistoistatuumanen otsassa!
- Anonyymi
Väkevää! Aamen :D
- Anonyymi
Jos luonnonvalinta toimisi kuin väitetään niin pamelaandersoneja olisi vilisemällä. Vaan eipä ole, että se siitä.
- Anonyymi
Kaikilla Ramatun naisillapa oli hirmu isot tissit!Ne oli nääs Rappeutumattomia!
Varsinkin Neitsyt Marialla oli hirmuhinkit!
Ei sitä muuten olis Jahve valinnut morsmaikukseen!!
Hlallelujaa!!
- Anonyymi
Jos aloittajan konsepti pitäisi paikkansa, perinteinen lähetyssaarnaaja-asento joutuisi kyseenalaiseksi. Jumala on viisaudessaan luonut tissit etupuolelle.
- Anonyymi
Totta, pitäähän sitä olla pussailtavaa matskua kun muikki ratsastaa.
- Anonyymi
Ne on etupuolella johtuen Yin ja Yang periaatteesta. Yin on sisäpuoli, varjoisa ja karvattomampi alue. Yang on ulkopuoli, karvaisempi, joka on ikään kuin se ihmisen selkä, joka on kumartuneena aurinkoon pellolle työskentelemään.
Jos tissit olisi selkäpuolella, olisi ne a) hyvin karvaiset ja b) lasta imetettäisiin selkäpuolelta, reppuselässä.
Eläimillä ei ole lähetyssaarnaaja-asentoa. Apinan nisät on myös etupuolella. Apinauros ei ole kiinnostunut naaraan nisistä. Ihminen on, koska dädä, dädä, mamma, mamma, mussun mussun, lutkun lutkun...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1052397
Sara ja Pyry eronneet?
Pitääkö huhu paikkansa, tietääkö kukaan?Joku kertoi, että olivat tapelleet rajusti Emma gaalan jälkeen ja sen jälkeen Sara poisti Instatililtään kaikk851963- 1791567
- 1711388
Ikävintä on kokea
Kun toinen lähestyy niin sitä itse vetäytyy. Sitten kun itse lähestyy niin toinen vetäytyy. Vähänkuin magneetit jotka hylkivät toisiaan ja sitä ei ede821232Unelmoitko asunnosta lämpimässä? Haluaisitko muuttaa Suomesta esim. Espanjaan?
Kiinnostaisiko sinua muuttaa pois Suomesta lämpimään? Jos kiinnostaisi, niin muuttaisitko vain talviajaksi vai koko vuodeksi ja millaisia kriteerejä s84981Millaisista tuoksuista miehet pitää?
Tuli tuosta yhdestä aloituksesta mieleen tälläinen. Eli millainen tuoksu saa miehet sekaisin? Onko se karkkikaupan tuoksu, kukkainen tuoksu,mausteinen103909Miksi ihmiset ilkeilevät toisilleen anonyymisti?
Ikuisuusaihe, tavallaan, mutta jäin tuota pohtimaan männä yönä. Miksi pitää olla ilkeä mm. palstalla anonyymisti? Miksei voi vain todeta, että olen er165879Oudot kulkijat
Mikäs porukka se on ruennu kylällä ajelemaan tummalla farmari autolla ja pysäytteleevät ihmisiä kadulla. Koittavat repiä kuulemma autoon ja hakkaavat23809