Eurajoen rikkain työmies

Anonyymi-ap

Väitän, että on hän. Ajelee uudella tuliterällä Volvo XC90 T8 hybridillä. Tehoa 455hv. Nollasta sataan joku 5s. Huiput ilman rajoitusta 270km/h. Auto maksaa 100 000e!!! Millain ihmeellä jollain 30v kunnan työmiehellä on varaa tollaseen. Edellinenkin auto oli xc60t8 405hv.

5

853

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tiedän tyypin. Hän on ihan entisen poliisin Markus Saanon näköinen. Saano takoo rahaa nykyään rakennusbisneksellä. Poliisin työ ei lyönyt leiville. Hyvä poliisi hän oli kuitenkin. Ymmärtää alanvaihdon, kun varmaan tienaa monta kertaa enemmän kuin poliisina. Karismaattinen mies Markus on ja tämä eurajokilainenkin on vähintään yhtä karismaattinen.

      • Anonyymi

        😍😋😍😋😍😋😍😋😍

        ❤️ ­­­N­­­y­m­­f­­o­­­m­­­a­­­a­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17711411H

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞


    • Anonyymi

      Voihan joku voittaa lotossa tai bitcoineilla miljoonia/miljardeja. Voihan kumppani olla rikas juristi, lääkäri yritysjohtaja jne.

    • Anonyymi

      Mää oon kyllä rikkaampi😁

    • Anonyymi

      Ja minä olen vielä rikkaampi

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Suomen kansa haluaa Antti Lindtmanista pääministerin

      Lindtman on miltei tuplasti suositumpi kuin etunimikaimansa Kaikkonen. Näin kertoo porvarimedian teettämä kysely. http
      Maailman menoa
      230
      4123
    2. Vain 21% kannattaa Lindtmania pääministeriksi

      se on selvästi vähemmän kuin puolueen kannatus, mites nyt noin?
      Maailman menoa
      111
      2603
    3. Miten löydän sinut

      Ja saan sanottua kaiken mitä haluan sinulle kertoa? Ja kuinka kuuntelisit minua sen hetken? Kuinka voin ilmaista sen mit
      Ikävä
      38
      2335
    4. Yöllinen autolla kaahari Heinolan seudulla

      Asukkaita häiriköivän nuoren herran autokaahaus keskustelu poistettu, onko jokin hyvävelijärjestelmä käytössä ?
      Heinola
      81
      1416
    5. Vaikea tilanne

      Hieman kolkuttaa omatuntoa, kun on osoittanut kiinnostusta väärää naista kohtaan. En ymmärrä miten toinen on voinut te
      Ikävä
      111
      1350
    6. Milloin kaivatullasi

      .. on nimipäivä?
      Ikävä
      48
      1159
    7. Kehtaisitko näyttäytyä

      kaivattusi seurassa?
      Ikävä
      75
      1057
    8. Ne viimeiset kerrat

      Kun katsoit minua niin lämpimästi. En unohda sitä ❤️
      Ikävä
      59
      923
    9. Missä kunnassa kaivattusi asuu

      Kuinka tarkkaa uskalla sanoa?
      Ikävä
      45
      906
    10. Emme koskaan keskustelleet kasvotusten syistä välirikollemme

      Enkä voisi kertoa perimmäistä rehellistä syytä. Kerroin sinulle pintapuolisen ”paketin” ja otin tavallaan omalle vastuu
      Ikävä
      58
      901
    Aihe