Marinin pukeutuminen

Anonyymi-ap

Ihmetyttää julkisilla paikoilla. Tuo sekoilu joka leviää tiktokissa osoittaa kuinka tuon tason ihminen voi noin pukeutua. On tuo Marin kyllä ihan outo.

7

72

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Huippupolitiikko Super Marin voi pukeutua vaikka jätesäkkiin niin politiikko miehet pelkää ja hikoilee !!

      • Anonyymi

        Ei todellakaan huippupolitikko. Paremminkin huippubailaaja joka ei tunne rajojaan. Tuollainen kuiva menneen kesän orava ei pysty muuhun kuin kohuvideoihin. Siinä hänen suurimmat saavutukset. Paitsi tietenkin huuto ja räyhääminen vaalitenteissä.


      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        🔞 ­­­N­­y­­m­­f­­­o­m­a­­­a­­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17712356a

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞


    • Anonyymi

      Makunsa kullakin toisilla huono.Kyllä tunnistaa vaatteistaan naiseksi.Vapaa-aikanaan itsekukin vastaa teoistaan itse.

    • Anonyymi

      Jos vertaa putlerin tiedottaja-haukkaan, niin aivan eri planeetalta ovat. Kyllä Sanna on upea ja edustava nainen!

    • Anonyymi

      aloitus on , KATEELLISEN puhetta.

    • Anonyymi

      Jakkupukufetissini ei saa tyydytystä Marinin tyylistä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      239
      4613
    2. Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?

      Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii
      Puolanka
      76
      3055
    3. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      47
      2463
    4. Meneeköhän sulla

      oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua
      Ikävä
      45
      1767
    5. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      28
      1703
    6. Koska näit kaivattusi viimeksi

      Milloin tapasit rakkaasi? Ja etenikö suhde yhtään?
      Ikävä
      79
      1451
    7. Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle

      Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘
      Ikävä
      85
      1285
    8. PS uusimman gallupin rakettimainen nousija

      https://yle.fi/a/74-20170641 Aivan ylivoimaisesti suurin kannatuksen nousu PS:lle. Nousu on alkanut ja jatkuu 2 vuoden
      Maailman menoa
      143
      965
    9. Tekiskö nainen mieli tavata...

      Viikonloppuna ja...?
      Ikävä
      69
      948
    10. Sellainen tunne sydämessä

      Että nainen olet kaivannut minua. Tai sanonko että oikeastaan koet sitä samaa nostalgiaa, kaipuuta ja mukavia muistoja,
      Ikävä
      86
      894
    Aihe