Nistin ja putinistin ero?

Molempia vaivaa sairaalloinen riippuvaisuus. Onko niillä loppupeleissä oikein mitään eroa?
390
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Molemmat ovat tuhonneet aivonsa saastalla, eivätkä enää kykene järkevään ajattelmiseen.

Äänestä
  • Odottelen kuka on Persujen uusi pyhä Putin !! Iranin johtaja räsäspää olisi persujen hyvä idolikohde, mutta kun se on muslimi. !!

    Äänestä

Se riippuu siitä mistä se roikkuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Molempia vaivaa sairaalloinen riippuvaisuus. Onko niillä loppupeleissä oikein mitään eroa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu