Tämän Ruotsin koraanipolttajan

kannattaa miettiä vakavasti moneen kertaan
että kannattaako tulla Suomeen vierailemaan
974
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

No todellakin!!! Tunnen melkeinpä vihaa häntä kohtaan. Mokomakin älyvapaa hurri!!

Äänestä
  • Huvittaa tässä kuitenkin on, että islamia vihaava Paludan osallistui tempauksellaan Erdoganin (islamisti) vaalikampanjaan. Erdogan tulee saamaan ääniä tämän tempauksen vuoksi. Vähemmän huvittavaa on, että Paludan lähti polttamaan koraania Turkin suurlähetystön eteen venäläisen tv-kanavan toimittajan yllyttämämä. Sama toimittaja kulkee Putinin naama t-paidassaan. Paludan on siis kaksinkertainen hyödyllinen idiootti.

    Äänestä

No totta kai kannattaa, Rasmus Paluda on kunniavieraamme, vastaanottoseremoniassa levitetään punainen matto, kunniavieras kukitetaan ja soitetaan Ruotsin kansallislaulu ja Porilaisten marssi.

Äänestä

Koraani on kuin Maon punainen kirja jo ajastaan jälkeenjäänyt kirjotettaessa!

Äänestä
  • Muslimit ne joraa niin.
    Lännen kanssa toraa niin.
    Vetoomalla Koraaniin.
    Länsi niitä poraa niin.

    Äänestä

  • Mikä luulet olevasi. Et ainakaan fiksuimmasta päästä.

    Äänestä

Tervetuloa suomeen. Tosimiehille löytyy aina tilaa.

Äänestä
  • Oletko varma että muut ajattelee näin. Pitäisi vähän miettiä, että pystyykö puhumaan muiden suulla.

    Äänestä

Totta meidän tulee olla pöyristyneitä ja järkyttyneitä kyseisestä Puttinin lahjoman leikkioikeistolaisen ruotsihåkan hörhön tilatusta provokaatiosta, jonka takana on siis Venäjä ja Turkki.

Järkyttyneenä meidän pitää kääriä mahorkkaiset hermosauhusätkät raamatun lehtiin käärittynä. Kuitenkin ohessa vitkuttelematta ja ruotsia odottelematta uida Natoon kuitenkaan sitä erityisemmin julkisesti korostaen, julkisuusajan kuluessa tuota koraaninpolttajaa kauhiustellessa.

On Ruotsinkin ehdoton etu, jos sen itäpuolella on maa mahdollisimman nopeasti valtio joka on selkeästi läntiseen puolustusliittoon kuuluva suomi, eikä nykyinen nahjusvätys Venäjäksi valtion toikmesta uutisetkin julkaiseva paskavaltio jolle mikään eei ole pyhä ja nöyristelee aina sitä joka sattuu käskyjä antamaan.

Ruotsin Natojäsenyys tulee leiokiten sitten, kun Suomikin on täysjäsenenä maan sinne hyväksymässä, mutta kyllä suomenkin etu olisi jos naapurimme ei olisi täynnä näitä Haavistolaisia pellejä jotka puhuvat ja tekevät vapauden nimissä vaikka mitä, pelkkä hoonaus tai ruplan kajo takaraivossaan. Mieli ja tiedotustilaisuudet vaihtelevat jopa tunnin sisällä miten sun sattuun, sitä se lukiopohja ja jatkuva poikasilmä teettävät.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

kannattaa miettiä vakavasti moneen kertaan
että kannattaako tulla Suomeen vierailemaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu