Ruotsi on menetetty jo
Pacalen ps sanoo
Ei suomessa saa mennä samaan
Interoituminen ja maahanmuutto haittamaista
Mtv aamu uutiset ps asiaa
14
118
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä on vaikea sanoa ääneen ISLAM!
Sano ISLAM!- Anonyymi
Ei tule Suomesta persuputinilandia diktatuuria !!
Slava Ukraina ja Suomi !! - Anonyymi
Siinähän se on kun ei voida/uskalleta sanoa että koko haitallinen maahanmuutto on niitä joiden uskontona on islam. Se on uskonto ja kulttuuri jolla ei ole mitään yhteistä länsimaiden kanssa. Täällä on ihmisoikeudet, tasa-arvo ja demokratia joita ei islamilaisissa maissa tunneta/tunnusteta. Alkaen heidän naiskäsityksestään ja siitä että ovat olevinaan parempia kun muut ja kunniakulttuuristaan. Näistä pitäisi pystyä puhumaan 2023vuonna isosti ja ääneen ilman että huudetaan rasismia, sillä tosiasiat eivät ole rasismia. Sen sijaan sinisilmäisyys ja naivius on sillkkaa tyhmyyttä ja vierasmaalaisten pokkurointi, ohi oman kansan. Vieraat ei kenkenkään kotonkaan häärää isäntinä.
- Anonyymi
Malsi malsi
- Anonyymi
Helsinki taxsit kukas uskaltaa enään nousta kyytiin, ilman omaa varustustaan ?
- Anonyymi
Pitää olla muassa oma navikointi ja kaiken pysäyttävä taskusa.
- Anonyymi
mitä mustat näkee taustapeilistä? raiskaamista vai PS nousua?
- Anonyymi
Ei Suomessakaan enää maahanmuuttoa rajoittamalla voi estää suomalaisten muuttumista vähemmistöksi Suomessa.
Alikehittyneiden maiden mamuja on jo niin paljon, että maahanmuuttopolitiikalla ei ole enää merkitystä.
PS:lta tarvittaisiin väestöpoliittinen linjaus.- Anonyymi
Totta, eihän tämä hyvältä näytä ainakaan täällä pääkaupunkiseudulla.
- Anonyymi
Väestöpoliittista linjausta ei voi tehdä kun se on rasismi ja meillä on kansaenväliset sopimukset jotka velvittavat muuttamaan suomen islampaskan kalifaatiksi….
Kysehän on vain siitä kauanko muutos kestää!
Ruotsista voimme ottaa esimerkkiä, kun ne ovat jo aika lähellä kalifaatti unelmaansa! - Anonyymi
Kun 1+1=3 niin kaikki on mahdollista 😠
- Anonyymi
Allan on suuri
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta
Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään22821015Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla
"älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen964214Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu782946Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv512203Temutatko ?
Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?1981848Martinalta vahva viesti
"Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J2891632Jos mies olet oikeasti...?
Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh1361577Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?731561Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin
"-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup1691509Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista
Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S151393