Kiinnostunut vanhemmasta työkaverista

Anonyymi-ap

En uskalla edes puhua sinulle mitään koska pelkään että alan änkyttää. Sinä varmaan luulet etten tykkää sinusta, vaikka tilanne on ihan päinvastainen. Vaikutat niin mielenkiintoiselta ihmiseltä, uskaltaisinpa joskus jutella ja tutustua paremmin. Olen lukossa sun lähellä siksi koska en vaan saa sanoja suustani.

11

1087

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Jatkan vielä kun aloitus lähti vahingossa liian aikasin. Olen ollut tulkitsevinani että suakin jännittää puhua mulle, toki ei nähdä kunnolla edes melkeen koskaan ainakaan nykyään. Tuskin tällasia sivustoja selailet mutta piti kirjoittaa kuitenkin kun tämä asia pyörii mielessä. Ja tämä on naiselta miehelle kirjoitettu.

    • Anonyymi

      Keskity sydämesi sykkeeseen ja hengitykseesi jos meinaat mennä shokkiin hänen läsnäollessaan. Ala sitten hengittämään syvään ja lopulta normaalisti. Muut asiat tapahtuvat sitten siinä vanavedessä.

    • Anonyymi

      Kuinka paljon teillä on ikäeroa?

      • Anonyymi

        Veikkaan että n. 20v, en tiedä tarkasti minkä ikäinen hän on.
        T. Keskustelun alkuperäinen aloittaja


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Veikkaan että n. 20v, en tiedä tarkasti minkä ikäinen hän on.
        T. Keskustelun alkuperäinen aloittaja

        Kiitos vastauksestasi. Meillä varmaankin lähempänä 10-vuotta, mutta voi olla allekin.


    • Anonyymi

      Oisko vähä alle 10v.

      • Anonyymi

        Oletko m vai n?


    • Anonyymi

      Näköjään oli liian lyhyt kommentti kun se poistui. Eli nainen olen.. 😊

      • Anonyymi

        Änkytetään sit mol


      • Anonyymi

        Missäpäin kaipailet?


    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Nasima löi Jussille luun kurkkuun

      Nasima kertoi ettei Jussi sovi puhemieheksi, koska sallii rasismin. Mihin toimiin perussuomalaiset ryhtyvät? Kuka nouse
      Maailman menoa
      461
      8308
    2. Razmyar on säälittävä - puhemiehellä ei ole mitään syytä ottaa kantaa tähän "silmäkohuun"

      jonka toimittajat sai aikaan. Asia ei kuulu puhemiehelle millään lailla. Razmyar haluaa taas vaan huomiota. Mutta jos r
      Maailman menoa
      116
      5721
    3. Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen

      Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi
      Maailman menoa
      117
      4722
    4. Miten Eerolan silmäkuvat voivat levitä muutamassa tunnissa ympäri maailmaa?

      Seuraako koko maailma persujen ja erityisesti Eerolan somea reaaliajassa? Edes kansanedustajan itsemurha eduskuntatalos
      Maailman menoa
      230
      4641
    5. Siviilipalvelusmies Halla-aho normalisoi rasismin perussuomalaisissa

      SMP:n tuhkille perustettu puolue ei ollut ihmisiä vastaan, vaan instituutiokriittinen. "Missä EU - siellä ongelma", oli
      Perussuomalaiset
      38
      4533
    6. Suomalaisilta vaaditaan valtavasti suvaitsevaisuutta - miksi sitä ei vaadita muslimeilta

      Suomalaisilta vaaditaan kaikkea, pitää olla suvaitsevainen ja hyväksyä vieraiden tavat, rasisti ei saa olla jne. Miksi s
      Maailman menoa
      55
      4043
    7. Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun

      ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta
      Maailman menoa
      160
      3900
    8. Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä

      ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan
      Maailman menoa
      79
      3782
    9. Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto

      Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava
      Maailman menoa
      45
      3715
    10. SDP:n kansanedustaja Marko Asell: Suomen myönnettävä maahanmuuton ongelmat

      Hänen mielestään Suomen pitää pyrkiä rajoittamaan jyrkästi turvapaikanhakijoiden pääsyä maahan ja hän arvioi, että maaha
      Maailman menoa
      153
      3653
    Aihe