Olivat kuulemma liian pieniä. Kynttilöiksi, vissiin.
Somefeministit saivat raivarin nuorten miesyrittäjien oeniskynttilöistä
Anonyymi-ap
4
129
Vastaukset
- Anonyymi
Feministi ei tiennyt, että kynttilää poltetaan, ei työnnetä ruumiinaukkoon. Miesten ulkonäköä saa solvata, mutta pienirintaisia, serkun naineita halkihuulinaisia ei. Kertoo paljon aikamme kaksoistandardeista, joissa nainen on jo vuosimiljoonien ajan ollut etuoikeutettu ilmassa asemassa.
- Anonyymi
Siis oikeasti joku on jaksanut suuttua niistä kynttilöistä?
- Anonyymi
Femakko suuttuu kaikesta , varsinkin pienistä kyrvistä .
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163411
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit202176En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321915- 181871
- 821808
- 261582
- 291440
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361397Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91394Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111324