Liika on liikaa itsepäisyydessä ja voimakastahtoisuudessa ja ilkeilyssä = brooke logan

Anonyymi-ap

Sanoin isälle että jos ridge vielä valitseekin pian brooken niin lopetan kaunareiden katsomisen koska käsikirjoitus menisi silloin niin typeräksi ja menisi maku ohjelmasta. Brookea oon aina kehunut ja pitänyt hyvänä tyyppinä vaikka onkin pettänyt aika usein joskin viime vuosina ei ole ollut pettämisiä niin tiheään kuin nuoruusvuosina. Brooken pahimmat piirteet nousee välillä esiin ja kaikkein pahinta oli se kun puuttui ridgen pojan asioihin tekemällä ilmoitus lastenhuoltajille. Kun ridge sai tietää tästä niin ehkä siinä kävi heti niin että ridgellä kuoli tunteet brookea kohtaan. Se on mahdollista. Ridge jos palaa yhteen vielä Brooken kanssa, niin hänen täytyy olla silloin tosi tyhmä ja ilkeä koska näkisin sen etenkin todella ilkeänä "peliliikkeenä" jos niin kävisi. Olen katsonut kaunareita 31 yhden vuoden ajan ja olen iältäni 40 vuotias eli melkein koko ikäni oon vahdannut sitä ohojelmaa joten voi olla että nyt on oikea aika lopettaa sen katsominen mutta teen sen silloin jos ridge aikoo vvielä muuttaa mielensä menemällä taas brooken luo.

4

498

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sen lastensuojelun ilmoituksen teki Thomas, joka sai poikansalelun kautta muutettua äänensä Brooken ääneen. Sehän itse Thomas sanoi eilen ja tänään yksin isoisän kodissa jaksossa.

      • Anonyymi

        😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

        ❤️ ­N­­y­m­­f­­­o­­m­­a­­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17727070T

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞


    • Anonyymi

      Mutta taas käsikirjoittajat huijasi katsojia! Brooke ei soittanutkaan vaan Thomas äänenmuuntimella. Itsekin aloin inhota Brookea kun luulin, että se oli soittanut ja niin viattomasti valehteli muka Ridgelle.

      Ja Ridge ei tietenkään voinut kertoa miksi halusi erota, että homma olisi selvinnyt.

      Brooke on kyllä muuten aika ällö hahmo. Ja Ridge, mitä noin naiset näkee siinä pullamössöpojassa. Bill on paljon kiehtovampi hahmo!

      Onko aikuisille lapsille tosiaan eronneiden vanhempien yhteen palaaminen niin tärkeää kuin Steffylle?

      • Anonyymi

        omia lempparihahmojani on brooke(harmoninen hahamo parhaimmillaan joka luo turvaa , rakkautta, empatiaa ja rauhaa kanssaihimisten kaa!) , ridge(pullamössöihmiset on minusta usein minulle kaikkein mieluisimpia koska olemalla pullamössö tylsyyden perikuva niin se myös ussein tarkottaa sitä että pyssyy erossa isoimmista ongelmista ja ilkeilyistä sillä tylsyys usein on juuri sitä kiltteyttä ja lempeyttä, ei toki aina mee niin) ja muita lempparihahmoja on juuri muut pullamössöluonteet kuten hope logan, donna logan ja katie logan sekä eric forrester(tää vanaha herra on todellinen herrasmies ja en väitä että täydellinen koska ei ole olemassa täydellistä ihimistä ku kaikki tekkee viriheitä elämässä se on 100% varma asia! ja toki iliman bill (dollari bill!) hahmoa sarja ois palijo tylsempi eli hän tuo oman höysteen siihe vaikka onkin hahmona tosi itserakas ja vähemmän mukava.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mihin kaivattusi

      Ja sinun juttusi kaatui?
      Ikävä
      180
      8336
    2. En löydä sinua

      En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k
      Ikävä
      26
      4528
    3. Ketä julkkista

      kaivattunne muistuttaa?
      Ikävä
      50
      4098
    4. Tunniste

      Jonka vain sinä ja kaivattusi tietää. ⬇️
      Ikävä
      54
      3482
    5. Opettelen sun jokaisen virheen

      ja rakastan sua.
      Ikävä
      51
      3116
    6. Miten, milloin

      Se onnistuisi sun luona
      Ikävä
      50
      2860
    7. Ne oli ne hymyt

      Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä
      Ikävä
      26
      2556
    8. Haluan huomiota sulta

      nainen…tiedoksi. 😥❤️ -M-
      Ikävä
      31
      2159
    9. Anteeksi kun käyttäydyn

      niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv
      Ikävä
      38
      2013
    10. Mitä haluat oikeasti

      Mun ymmärtävän? Sitäkö ettet rakasta ja ole valmis mihinkään?
      Ikävä
      29
      2006
    Aihe