Huomasitko, että hallituspuolueiden muslimit

olivat poissa translaki äänestyksestä? 🤔
668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Huomasin ja ihmettilin saamaa?

Äänestä
  • Aloittaja

    Minä en ihmetellyt. Islam meni puoluekurin edelle.

    Äänestä

  • NenutsuNeessander kirjoitti:

    Minä en ihmetellyt. Islam meni puoluekurin edelle.

    Kyllä,

    Äänestä

  • Aloittaja

    Anonyymi00002 kirjoitti:

    Kyllä,

    Joo, muslimeille propsit uskontonsa kunnioittamisesta.

    Äänestä

Persujen ja keppanoiden tulis ottaa ne omiin eduskuntaryhmiinsä.

Äänestä
  • Aloittaja

    Pysykööt vain vassareissa ryhtiä antamassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


NenutsuNeessander kirjoitti:

olivat poissa translaki äänestyksestä? 🤔

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu