Turisteja tulee ulkomailta asti ostamaan katu-uskottavia Hard Rock Cafe Vesilahti paitoja. Olutta ja ruokaa menee. Kuka ehtii eka perustamaan?
Suomen ainoa Hard Rock Cafe Vesilahteen
Anonyymi-ap
3
161
Vastaukset
- Anonyymi
Torille nousevaan koppiin tulee joka tapauksessa uskovaisten mehubaari sano mun sanoneen ja usko tai älä. Kuntta ottaa siinä takkiin vielä monta kertaa kun yrittäjät vaihtuu koska ei tule menestymään jos ei osaa.
- Anonyymi
Kova kivi kahvila olisi kova! Pääsis sissus meidänkin kylä kerrankin jatkuvaksi valtakunnan puheenaiheeksi jollain muullakin kuin puppeli-papilla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1006414
Nikkalassa vauhdilla nokka kohti taivasta
Mitähän Darwin sanoisi näistä 4 suomalaisesta, jotka kävivät Haparandan puolella näyttämässä, kuinka Suomi auto kulkee t303833törniöläiset kaaharit haaparannassa
isäpapan autolla kaahatta 270 km/h metsään https://www.lapinkansa.fi/nsd-kaksi-suomalaista-kuoli-kolarissa-haaparannall/283210Sitä saa mitä tilaa Perussuomalaiset!
https://yle.fi/a/74-20160212 SDP:n kannatus se vain nousee ja Keskusta on kolmantena. Kokoomus saanut pienen osan persu3701736- 331398
- 271340
Eelin, 20, itsemurhakirje - Suomalaisen terveydenhuollon virhe maksoi nuoren elämän
Yksikin mielenterveysongelmien takia menetetty nuori on liikaa. Masennusta sairastava Eeli Syrjälä, 20, ehti asua ensi46979Anteeksi kulta
En oo jaksanut pahemmin kirjoitella, kun oo ollut tosi väsynyt. Mut ikävä on mieletön ja haluisin kuiskata korvaasi, hyv11966Perttu Sirviö laukoo täydestä tuutista - Farmi Suomi -kisaajista kovaa tekstiä "Pari mätää munaa..."
Ohhoh, Farmilla tunteet alkaa käydä kuumana, kun julkkiksia tippuu jaksosta toiseen! Varo sisältöpaljastuksia: https:11890- 42869