Ruotsin hallitus koolle - islamistien disinformaatio-kampanja kun vaan pahenee

Anonyymi-ap

Sosiaalitoimen työntekijät jo hengenvaarassa, kun muslimit uhkailee. Kaikki liittyy siihen, että imaamit valehtelevat Ruotsin viranomaisten kidnappaavan muslimilapsia. Imaamit syöttää perjantaisaarnoissaan kuulijoille vihasanomaa, jossa kuulijoita puhtaasti provosoidaan vihaamaan ruotsalaisia.

Ruotsissa asuvat imaamit ovat kehottaneet myös suoraan muslimeja iskemään sosiaalitoimen työntekijöitä vastaan. Työntekijöiden henkilö- ja osoitetietoja on jaettu sosiaalisessa mediassa ja työpaikoilla on käyty uhkailemassa.

Ruotsi on aivan valtavissa ongelmissa muslimien kanssa, ja se pitäisi Suomessa huomioida.

12

63

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Villi Länsi.

    • Anonyymi

      Onkos nuo Islamistit sitten vähän kuin demarit.
      Demaritkin kehottaa vihaamaan suomalaisia.

      • Anonyymi

        Ainakin deamrijohto tykkää muslimeista.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ainakin deamrijohto tykkää muslimeista.

        Nuoleskelevat, siinä kaikki. Luulevat yhtä vähä-älyisiksi kuin suomalaiset periteisesti vasemmistoa äänenestävät.


    • Anonyymi

      Persutkin jää kirkkaasti pronssille kun demarit ja muslimit tuhoavat pohjoismaiden arvot. Rahoista puhumattakaan.

      • Anonyymi

        Näyttää siltä, että vain persut on islamin leviämisestä huolissaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Näyttää siltä, että vain persut on islamin leviämisestä huolissaan.

        Jumalattoman Suomen uskonnollinen tyhjiö alkaa täyttyä. Eihän asia minulle mitään kuulu, mutta minä vain sanon, että sanokaa mun sanoneen, että pian konkurssikypsä Ev. Lut. kirkko alkaa myydä kiinteistöjään muslimeille.


    • Anonyymi

      Hullummaksi vaan menee.

    • Anonyymi

      Kääk; suomen islamistitko hyökkäisivät KELA:n kimppuun? Tuskin.

    • Uskonnot, ihmiskunnan paise. Kuinka palio ihmisiä on tapettu sillä motiivilla ei ole päästy selevyyteen kenenkä mielikuvituskaveri on se parahin.

    • Anonyymi

      Mitä muuta tähän voi enää sanoa kuin että hyvä hyvä, hyvä hyvä…

    • Anonyymi

      Täällä uutisoidaan että mellakat, ammuskelut ja räjäytykset olisivat vain kahden pienen rikollisjoukon keskinäistä nuhjaamista.

      Voi pitää paikkansakin, sinänsä. Vaikea sanoa.

      Ulkomailla. Muslimimaissa Pakistanissa asti puhutaan sensijaan suuren vainon alla elävän uskovan kansan nousevasta vastarinnasta, kahleitaan katkovan sankarijoukon taistelusta orjuutta vastaan. Suuresta itsenäisyyden aamunkoitosta. Niin mahtavasta eepoksesta, että maailmalla on monella herännyt kiinnostus matkata Ruotsiin taistelemaan tyranniaa vastaan.

      Heillä on ehkä toisenlainen tarina.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ikävä sinua

      Onkohan sulla ollut sama tunne kuin mulla viimeisten parin päivän aikana, eilen varsinkin. Ollaan oltu ihan lähellä ja k
      Ikävä
      27
      3523
    2. Oletko sä oikeesti varattu?

      Että sen takii ei voida olla tekemisissä?
      Ikävä
      41
      2359
    3. Otavassa tapahtuu!

      Rakennuspalo, yläkerta tulessa. Henkirikosta epäillään. Tiettyä henkilöautoa etsitään, minkä mahdollinen epäilty ottanut
      Mikkeli
      35
      2188
    4. Tulemmeko hyvin

      Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s
      Ikävä
      7
      1947
    5. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      43
      1542
    6. Rakas, kerro mulle

      Miltä se tuntuu?
      Ikävä
      38
      1399
    7. Oletko ollut vihainen, suuttunut tai pettynyt

      johonkin kaivattusi toimintaan?
      Ikävä
      127
      1262
    8. Pitkäaikaiset työttömät työllisyystöillä takaisin yhteiskuntaan

      Vaikka se vähän maksaakin, niin parempi on valtion teettää hanttihommia, jottei yksilöistä tule yhteiskuntakelvottomia.
      Maailman menoa
      259
      1210
    9. Kesäseuraa

      Kesäseuraa mukavasta ja kauniista naisesta. Viesti tänään mulle muualla asiasta jos kiinnostaa Ne ketä tahansa huoli, t
      Ikävä
      45
      1165
    10. Horoskooppikysely

      Oma ja ikävän kohteen horoskooppi? Sopivatko yhteen?
      Ikävä
      13
      1149
    Aihe