Ruotsin hallitus koolle - islamistien disinformaatio-kampanja kun vaan pahenee

Anonyymi-ap

Sosiaalitoimen työntekijät jo hengenvaarassa, kun muslimit uhkailee. Kaikki liittyy siihen, että imaamit valehtelevat Ruotsin viranomaisten kidnappaavan muslimilapsia. Imaamit syöttää perjantaisaarnoissaan kuulijoille vihasanomaa, jossa kuulijoita puhtaasti provosoidaan vihaamaan ruotsalaisia.

Ruotsissa asuvat imaamit ovat kehottaneet myös suoraan muslimeja iskemään sosiaalitoimen työntekijöitä vastaan. Työntekijöiden henkilö- ja osoitetietoja on jaettu sosiaalisessa mediassa ja työpaikoilla on käyty uhkailemassa.

Ruotsi on aivan valtavissa ongelmissa muslimien kanssa, ja se pitäisi Suomessa huomioida.

12

67

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Villi Länsi.

    • Anonyymi

      Onkos nuo Islamistit sitten vähän kuin demarit.
      Demaritkin kehottaa vihaamaan suomalaisia.

      • Anonyymi

        Ainakin deamrijohto tykkää muslimeista.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Ainakin deamrijohto tykkää muslimeista.

        Nuoleskelevat, siinä kaikki. Luulevat yhtä vähä-älyisiksi kuin suomalaiset periteisesti vasemmistoa äänenestävät.


    • Anonyymi

      Persutkin jää kirkkaasti pronssille kun demarit ja muslimit tuhoavat pohjoismaiden arvot. Rahoista puhumattakaan.

      • Anonyymi

        Näyttää siltä, että vain persut on islamin leviämisestä huolissaan.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Näyttää siltä, että vain persut on islamin leviämisestä huolissaan.

        Jumalattoman Suomen uskonnollinen tyhjiö alkaa täyttyä. Eihän asia minulle mitään kuulu, mutta minä vain sanon, että sanokaa mun sanoneen, että pian konkurssikypsä Ev. Lut. kirkko alkaa myydä kiinteistöjään muslimeille.


    • Anonyymi

      Hullummaksi vaan menee.

    • Anonyymi

      Kääk; suomen islamistitko hyökkäisivät KELA:n kimppuun? Tuskin.

    • Uskonnot, ihmiskunnan paise. Kuinka palio ihmisiä on tapettu sillä motiivilla ei ole päästy selevyyteen kenenkä mielikuvituskaveri on se parahin.

    • Anonyymi

      Mitä muuta tähän voi enää sanoa kuin että hyvä hyvä, hyvä hyvä…

    • Anonyymi

      Täällä uutisoidaan että mellakat, ammuskelut ja räjäytykset olisivat vain kahden pienen rikollisjoukon keskinäistä nuhjaamista.

      Voi pitää paikkansakin, sinänsä. Vaikea sanoa.

      Ulkomailla. Muslimimaissa Pakistanissa asti puhutaan sensijaan suuren vainon alla elävän uskovan kansan nousevasta vastarinnasta, kahleitaan katkovan sankarijoukon taistelusta orjuutta vastaan. Suuresta itsenäisyyden aamunkoitosta. Niin mahtavasta eepoksesta, että maailmalla on monella herännyt kiinnostus matkata Ruotsiin taistelemaan tyranniaa vastaan.

      Heillä on ehkä toisenlainen tarina.

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mira Luoti ja Julkkisselviytyjät 2017 - Ketä kuumottaa juuri nyt?

      HS: Tässä ohjelmassa Mira Luoti kertoi kokeneensa seksuaalista väkivaltaa "PMMP-yhtyeen Mira Luoti kertoo Ylen uudessa
      Kotimaiset julkkisjuorut
      71
      1956
    2. Mietin että

      Onko tarinallamme vielä luvussa tilaa kohtaamiselle vai jääkö se tähän.
      Ikävä
      100
      1849
    3. Kaipaatko sinä

      Yhtään meidän katseita
      Ikävä
      142
      1753
    4. Oletko samaa mieltä

      Että on parempi olla erillään?
      Ikävä
      97
      1421
    5. Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä

      Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo
      Sonkajärvi
      35
      1369
    6. MESTARI SIVALTAA JÄLLEEN

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011436243.html Suomen ainoa Mestari lausuu tosiasiat Sannasta , Tuomiojasta ja hil
      Kajaani
      317
      1255
    7. Kirjallinen varoitus

      On annettu eräälle henkilölle. hyssytellään kuitenkin asiasta
      Äänekoski
      60
      1219
    8. Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa

      On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall
      Sinkut
      130
      1102
    9. Julkisuuden henkilön päiväin päätös

      Sitä vaan, että kyllä nyt kaikki tietävät kuka oli Eemeli Peltola (kansanedustaja, joka päätti päivänsä eduskuntatalossa
      Sinkut
      276
      1056
    10. Kuulin juttua että Jeesus on kopioitu krishnasta

      Pitääkö paikkansa että kertomukset ovat samat kummankin uskonnon kirjoissa
      Hindulaisuus
      446
      953
    Aihe