Tarvitsisin lisätulon elämääni. Harkitsin yhdessä vaiheessa ns puhdasta sugardaddya, mutta itselleni mieluisampi vaihtoehto olisi miehen dominointi. Oletan että myös rahallisesti tuo olisi kannattavampaa.
Pitääkö oletus paikkansa? Onko tilausta? Ei haittaisi lainkaan vaikka viihtyisin miehen kanssa muutenkin riennoissa, mutta realistisempaa lienee että mies haluaa tavata vain dominoinnin merkeissä.
Dominoiva nainen - onko tilausta?
16
186
Vastaukset
- Anonyymi
Missä kaukana dominoit ja onko se eläkeraja turvallisesti jo ohi sekä onko kortteeri vaihtunu hoivakotiin tai olisko jo kohta ajankohtanen.
- Anonyymi
Pääkaupunkiseudulla vaikutan, loppuosa viestistä on sen verran epämääräistä tekstiä että vaikea sanoa mitään. Mutta jos yritys on selvittää minun ikäni, niin olen 30v+ joka elää aktiivista elämää ja harrastaa urheilua. Ulkonäössä ei siis ole moitittavaa, tosin dominoidessa minulla pysyy "vaatteet" päällä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pääkaupunkiseudulla vaikutan, loppuosa viestistä on sen verran epämääräistä tekstiä että vaikea sanoa mitään. Mutta jos yritys on selvittää minun ikäni, niin olen 30v joka elää aktiivista elämää ja harrastaa urheilua. Ulkonäössä ei siis ole moitittavaa, tosin dominoidessa minulla pysyy "vaatteet" päällä.
Hönö do the stönö buaahaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Pääkaupunkiseudulla vaikutan, loppuosa viestistä on sen verran epämääräistä tekstiä että vaikea sanoa mitään. Mutta jos yritys on selvittää minun ikäni, niin olen 30v joka elää aktiivista elämää ja harrastaa urheilua. Ulkonäössä ei siis ole moitittavaa, tosin dominoidessa minulla pysyy "vaatteet" päällä.
Kyllä tarvetta löytyy. Onko sinulla paikka?
- Anonyymi
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17732139b
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Kuinka pitkälle olet valmis menemään? Tekemään?
- Anonyymi
Tarkennatko kysymystä, hankala vastata kun en ole varma mihin viittaat.
- Anonyymi
Kunhan ei tule syytettä pahoinpitelystä, korvausvaatimuksia vammoista tai ole riskiä tahattomasta kuolemantuottamuksesta. Eiköhän tuosta löylykauhasta vielä selviä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tarkennatko kysymystä, hankala vastata kun en ole varma mihin viittaat.
Eikä sitten tikkuja varpaan ja sormien kynsien alle, eikä hampaiden lukua tongeilla pöydälle tai lattialle, eikä enempää kuin 30kV mulukun nokkaan tai kulukusten kilistystä betonimonot jalasa ja sähkötuolista turvallisuuvesta ehkä voitais jutella ennenku kytket virran ja lopuksi romu autossa paalattavaksi.
- Anonyymi
Kiinnostaisi mutta minulle hieman kaukana. Oon monesti miettinyt että miten toimii etädominointi? T:Tavallinen perheenisä
- Anonyymi
Kyllähän se toimii, riippuu henkilön toiveista. Aiempi oli puhtaasti tekstiviestien välityksellä ja sisälsi myös muuta kuulumisten vaihtoa. Mitä sinulla oli mielessä?
- Anonyymi
heti olisin valmis käyttöön
- Anonyymi
Hyi saatana
- Anonyymi
Ryhdy rehellisesti vaan huoraksi.
- Anonyymi
En, ei löydy Suomesta sen tuloluokan miestä. Tuo miesten alistaminen olisi itselle muutenkin mieluisaa puuhaa. Win win, ja rahat päälle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En, ei löydy Suomesta sen tuloluokan miestä. Tuo miesten alistaminen olisi itselle muutenkin mieluisaa puuhaa. Win win, ja rahat päälle.
Ääliö se jaksaa
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Miksi persuilla ei ole firmoja?
Kuten vasemmisstolaisilla, esim. Sannalla MA\PI. Eikö ole aika erikoista?827066Persut hommasivat Suomeen 35 000 pientä lasta v. 2015
Onko Riikka Purra nyt tavoittelemassa tätä samaa historiallista persujen utopiaa? Purram kaksinaamaisessa pelissä vaadit267033Purran tuhoja tuskin saadaan koskaan korjatuksikaan
Purra on aiheuttanut Suomen taloudelle karmaisevat tuhot. Sen lisäksi Purra on ajanut myös suuren osan Suomen kansasta k1066143Persujen kaksoisstandardit: Räsäsen uhkailu paha, Virran uhkailu hyvä
Tässä taas nähdään kuinka kaksinaamaista porukkaa persut ovat. Mitäs persut tähän?455384Miksette persut irtisanoudu Kirkin lausunnoista?
Kirkhän muun muassa vaati raiskattuja naisia pidättäytymään abortista ja vaimoja alistumaan aviomiestensä tahtoon. Mik845218Demarikultin uhri kertoo
Demarikultin uhri kertoo: “En saanut mennä edes suihkuun ilman lupaa” – Seksuaalisen hyväksikäytön uhri kertoo vuosistaa605163Miksi vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa?
Vasemmistolaiset eivät omista yhtään firmaa joka työllistäisi ihmisiä. Miksi? No siksi, että jos vasemmistolainen perus405088Sanna valittiin Euroopan huonoimmaksi pääministeriksi
Sannan kaudella Suomi oli ainut maa missä bkt laski. Kannattaa huomata, että luvut valitsi Sannan huonoimmaksi. Ihmiset274575Purran vuoro kiihoittua Lepomäen sääristä
"Ulkoministeri Elina sanoo, ettei muuta pukeutumistaan sen mukaan, kenet tapaa, ja että hän ei suostuisi peittämään kasv163417Vasemmistolaiset paskat eivät nousseet seisomaan kun Akaan kaupunginvaltuusto
vietti hiljaisen hetken Charlie Kirkin muistoksi https://www.aamulehti.fi/uutiset/art-2000011523016.html3003360