Tarvitsisin lisätulon elämääni. Harkitsin yhdessä vaiheessa ns puhdasta sugardaddya, mutta itselleni mieluisampi vaihtoehto olisi miehen dominointi. Oletan että myös rahallisesti tuo olisi kannattavampaa.
Pitääkö oletus paikkansa? Onko tilausta? Ei haittaisi lainkaan vaikka viihtyisin miehen kanssa muutenkin riennoissa, mutta realistisempaa lienee että mies haluaa tavata vain dominoinnin merkeissä.
Pitääkö oletus paikkansa? Onko tilausta? Ei haittaisi lainkaan vaikka viihtyisin miehen kanssa muutenkin riennoissa, mutta realistisempaa lienee että mies haluaa tavata vain dominoinnin merkeissä.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Missä kaukana dominoit ja onko se eläkeraja turvallisesti jo ohi sekä onko kortteeri vaihtunu hoivakotiin tai olisko jo kohta ajankohtanen.
Pääkaupunkiseudulla vaikutan, loppuosa viestistä on sen verran epämääräistä tekstiä että vaikea sanoa mitään. Mutta jos yritys on selvittää minun ikäni, niin olen 30v+ joka elää aktiivista elämää ja harrastaa urheilua. Ulkonäössä ei siis ole moitittavaa, tosin dominoidessa minulla pysyy "vaatteet" päällä.
Hönö do the stönö buaahaa
Kyllä tarvetta löytyy. Onko sinulla paikka?
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
😋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17732139b
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Kuinka pitkälle olet valmis menemään? Tekemään?
Tarkennatko kysymystä, hankala vastata kun en ole varma mihin viittaat.
Kunhan ei tule syytettä pahoinpitelystä, korvausvaatimuksia vammoista tai ole riskiä tahattomasta kuolemantuottamuksesta. Eiköhän tuosta löylykauhasta vielä selviä.
Eikä sitten tikkuja varpaan ja sormien kynsien alle, eikä hampaiden lukua tongeilla pöydälle tai lattialle, eikä enempää kuin 30kV mulukun nokkaan tai kulukusten kilistystä betonimonot jalasa ja sähkötuolista turvallisuuvesta ehkä voitais jutella ennenku kytket virran ja lopuksi romu autossa paalattavaksi.
Kiinnostaisi mutta minulle hieman kaukana. Oon monesti miettinyt että miten toimii etädominointi? T:Tavallinen perheenisä
Kyllähän se toimii, riippuu henkilön toiveista. Aiempi oli puhtaasti tekstiviestien välityksellä ja sisälsi myös muuta kuulumisten vaihtoa. Mitä sinulla oli mielessä?
heti olisin valmis käyttöön
Hyi saatana
Ryhdy rehellisesti vaan huoraksi.
En, ei löydy Suomesta sen tuloluokan miestä. Tuo miesten alistaminen olisi itselle muutenkin mieluisaa puuhaa. Win win, ja rahat päälle.
Ääliö se jaksaa