Hän on vahingollinen mutaatio äärivasemmistolaista radikalistia, sekä talousoikeistolaista wefhuoraa. Hän vittuilee suomalaisille, jotka eivät fanita häntä, ja samalla hän vie fanittajiltakin rahat ja työpaikat, jopa terveyden. En voi muuta toivoa kuin tämän politiikkaa piinaavan mutantin katoamista takavasemmalle. Nämä neljä vuotta ei hevillä unohdu, ja nyt onkin korkea aika ryhtyä korjaamaan aiheutettuja vahinkoja. Yksi vahingoista on Sanna laittomine päihteineen ja kesäratoineen. Se vahinko on korjattava asap.
Sanna Marin paljasti todellisen luontonsa
Anonyymi-ap
1783
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Perinteiset demarit eivät häntä enää äänestä. Joku pieni osa nuorisosta saattaa tykätä jauhojengiläisestä, mutta tuskin he käyvät äänestämässä.
Mariini toivoo, että sadattuhannet persuja äänestävät rasistit äänestäisivät sdp:tta, jolloin nämä äänestäjät eivät silloin olisi rasisteja.
Persuputinit pelkää Marinia ja kannattaakin pelätä !! Supermarin voipi vielä sanoa lisääkin totuuksia ääneen. !!! Slava Suomi ja Ukraina !!
😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17734225S
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞
Huumeriippuvainen: https://youtu.be/d4iBfqyqSNw
Sanna Marin vittuili jo ensi töikseen, kun valitsi luuserihallitustaan, eikä kuunnelut herkällä korvallakaan, mitä kansa vaaleissa äänesti. Sanna Marinin on narsistinen yksinvaltias, jotka kaikki on psykopaattisia, eikä ymmärrä, että eduskunnassa pitää tehdä YHTEISTYÖTÄ KAIKKIEN KANSSA VAIKKEI TYKKÄISIKÄÄN. Sanna Marin EI ole oikea henkilö työskentelemään eikä olemaan tuossa paikassa, ei edes oppositiossa, koska häneltä puuttuu kokonaan yhteistyökyky muiden kanssa.
Sanna Marin on diktaattori ja aivan samanlainen kuin Vladimir Putin, Idi Amin, Gadaffi ym.
Miksi tuollaista tyhmää ja epätasapainoista Suomelle pyllistäjää pitäisi fanittaa? Löytyykö niin tyhmiä suomalaisia oikeasti? 😂
Sanna on syypää Nato liittymisen lykkääntymiseen.
Vääristelee jopa somekuvansa.
Näitä kun lukee, niin huomaa, kuinka paljon ihmisiä on väärällä lääkityksellä.
Ahneus se Sannaa ajaa eteenpäin.
Vastenmielisin suomalainen politiikko kautta aikojen. Solvanut ja nimitellyt iäkkäitä ihmisiä,sotaveteraaneja, haukkunut kansalaisia rasiteiksi ,laiminlyönyt tehtäviänsä ja käyttänyt asemaansa omaksi edukseen puhumattakaan muusta käytöksestään.
Sanna Marin istui kaupan kassalla asiakkaita palvellen, sitten häntä alkoi vituttaa ja ja hän asetti itselleen tavoitteen: Haluan muuttaa maailmaa!
Hän itse ei osaa mitään, mutta on silti päättänyt muuttaa maailman itselleen mieluisaksi.
Sanna ei kuitenkaan vielä tarkkaan tiedä millaiseksi hän maailman haluaa muuttaa, mutta ainakin biletystä, homoja, lesboja, transuja, epätasa-arvoa, jättivelkoja ja piristeitä siihen Sannan maailmaa ehdottomasti kuuluu.
Heterot ja ahkerat työläiset eivät kuulu Sanna Mariinin maailmaan.
Elon Musk muutti autoteollisuutta, Sanna Marin tuhosi Suomen.
Erona näillä kahdella on se, että Elon on nero, mutta Sanna on tyhmä ja umpimielinen. Sannan ainoa motivaatio on ollut raha, tienata paljon jotta voi ostaa kokaa jota himoitsee päivin ja öin. Elon taas on pienestä pitäen osoittanut kiinnostusta tekniikkaan, ahminut tietoa ja innovoinut, kerännyt ympärilleen joukot jolla tuhosi mm. VW huijarikonsernin. Ei mikään tyhmä jätkä.
Marin pilkkaa meitä perussuomalaisia, vaikka me olemme OIKEITA SUOMALAISIA, eikä mitään eeuuhuoria.
Sanokaahan nyt oikeasti yksikin _konkreettinen_ asia jossa Marin olisi tehnyt väärin ?
aivan.
ette keksi mitään.
"Sanokaahan nyt oikeasti yksikin _konkreettinen_ asia jossa Marin olisi tehnyt väärin ?"
KAIKEN