ne sotkeutu liikaa politiikkaan ja ihmiset ei halua ostaa tuotteita.
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000009379772.html
https://www.is.fi/taloussanomat/art-2000009379772.html
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 27
Vanhimmat
Boikotissa on koko riistopulju.
Ollut jo vuosia.
🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒
🍑 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17737103J
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
Suklaalevyn rasvamäärä on salaisuus? Fazerin suklaalevyssä ei lue rasvan määrää, mutta Maraboun suklaalevyssä se ilmoitettu.
Kaikissa muissakin ruokatavaroissa rasvan määrä on ilmoitettu. Omistuista tiedon pimittämistä?
En kuulu Fazun suosikkiväreihin joten antaapi olla heidän tuotteensa.
Suklaan etiketissä lukee levyn paino ja erikseen kalorit sokeri öljy maito kaakao jauho voi jne sokeri siirappi vertaa pitsaan missä on 1400 kcl juustorasvat öljyt makkaroiden rasvat kalarasvat niin suklaassa on vähemmän.Kaikki missä on kermaa lihottaa kerma on rasvaa.Myös mehuissa on sokeria sekin lihottaa.Jotta pysyy hoikka pitää syödä porkkanaa joka päivä.
Markkinoille tuli niin paljon pride suklaata ja rasisti lakuja.
Mitä rasistia on siirapissa salmiakkijauhossa sokerissa OLET ITSE RASISTI VIHAAT MUITA.
Vihaa valkoisia on samaa kuin olla rasisti.
Me ei voida syödä vanilja jäätelöä eikä eskimoita eikä valkolaista suklaata koska me vihataan rasistisesta valkoista. Edes munia ei osteta koska valkoisia.
Me ei osteta koskaan maitoa koska valkoinen väri suukkoja ostetaan koska suutelu on kivaa.
Musta tuntuu
Hiihtämisen lopetin vuosia sitten , en tee enää muksuille lumiukkoa se on jämpti niin.
Fazer alkoi maistumaan liikaa globalismille.
Kieltämäti hammastmäri, Fatzer kumminkin itse on ponnahtanut ylös ajassa, jolloin konservatiivisuus ja kansallismielisyys kukoisti.
Niihin tuli piraatti versioita eli maitosuklaassa ei ole maitoa pähkinöistä on vikoja ja kaakojauhon laatu mauton siitä tuntee piraattikopion yleensä kuoret on kopioitu väärennetty mutta tuote on laadultaan omituinen kuten Atrian nakkikastike eripituisia harmaita nakkeja vetinen muussi hyytelö kastike vaikka oikeassa on saman kokoiset nakkiviipaleet oikean värisiä ja oikea muussi.Niin paljon tuottaa viro venäjä Latvia piraattia. Myös jotkut arabiasta tulleet vaikka huijausta on laiton kopiointi myös kun myy Italian pitsana turkkilaista ...
Get Woke Go Broke
Sotkeutuivat siihen politiikkaan, jota kannattaa vain pienen pieni vähemmistö. Toisinpäin myynti olisi saattanut jopa nousta.
Fazerin tulos putos, seuraavaks suomest ulos
Ei homotusta ja mamutusta normaalit halua
Mitään muuta punavihreät eivät tarjoa ja huumeita koululaisille ja typeriä setalaisten liikennemerkkejä.
https://www.hs.fi/kaupunki/helsinki/art-2000009376034.html
Ei löydy asiakkaita, jos heterot hylätään
Oho, avajaisten aikaan vuotta veikkasin, vääräässä olin
Veikkaisin Fazerin tulosromahduksen liittyvän Kaija K Kokkolaan ja hypetettyyn Marianne-karamellin täydellisen uuteen käyttötapaan.
- Itse en ainakaan ikinä enää pistä Marianne-karkkia suuhuni.....
Fatzerihan voisi jatkaa valitsemallaan linjalla ja tarjota sateenkaarin värisessä pussissa pieniä tummia ja vaaleita kyrpä-karkkeja lapsille maisteltavaksi.
Fatzer rekrystä päivää.
Meillä on tuotekehittelijän paikka auki, paikka lienee teidän,yhteydenottoa odottaen.
https://www.fazergroup.com/fi/ura-fazerilla/avoimet-tyopaikat/
En osta mitään ko puljun tuotteita.
linkistä
Leipuri kesätyöhön Fazer myymäläleipomoon, Prisma
Ens reissulla kysyn kuka prismassani leipoo