Uskova sisar

Sarin naama on venynyt, pitkä ja kapea kuin vinttikoiralla, samoin aivot, venähtäneet.
271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Nämä uskovat sisaret eduskunnassa, Päivi ja Sari ovat kaikista älykkäimpiä ja helppoluonteisimpia kansanedustajia, jotka antavat omastaan, eivät aja koskaan omaa etuaan.

Äänestä
  • Ja vielä kauniitakin kuin Suomen kesäpäivä:D !

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Sarin naama on venynyt, pitkä ja kapea kuin vinttikoiralla, samoin aivot, venähtäneet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu