Ukrainan kansa

Hyvä uskoisia ja kärsivät aivan turhaan lännen hypetyksestä...
161
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Zelenskyllä on 12 % kannatus, jos enää edes sitäkään. Siksi koomikon on reissattava Briteissä, Ranskassa ja vielä Brysselissäkin kerjäämässä. Pelkää paikkansa puolesta.

Milloin maailma herää todellisuuteen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Hyvä uskoisia ja kärsivät aivan turhaan lännen hypetyksestä...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu