Uutispimento käynnissä.

Anonyymi-ap

6

65

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Estonia, Nordsteam...
      Pahojen ihmisten tekoja.

    • Anonyymi

      Suomi laitettaan lihoiksi "valtojen" toimesta koska ollaan konkurssikypsiä jumalattomuuden kasvaessa.
      Alas-ajo kiihtyy.

      • Anonyymi

        WEF tekee ja on jo tehnytkin Suomessa nk. "ukrainat".
        Aivan sama kaava kuin WEF:in, Soroksen ja IMF:n toimien kohdalla Ukrainassa:

        Ukraina ajettiin talouskriisiin, jolloin maan omistus siirtyi juutalaisjohtoisten rahamiesten hallintaan.

        Nyt on meneillään samankaltainen sisällissodan, eli oman kansan "erotetun osan" vastainen hyökkäys kuin on ollut jo n. 10 Ukrainassa Krimin ja Donbassin alueiden venäläisiä vastaan.

        Suomessa, Mediapoolin taholta aktiivisesti ja aggressiivisesti kielletään osan suomalaisen kansan "suomalaisuus", leimataan venäläisiksi ja tällä verukkeella on jo aloitettu väkivalta- ja tappouhkaukset (ja joista Mediapoolin uutistoimistot eivät uutisoi, eikä Suomi 24/7, ilmoituksista huolimatta, ole piitannut).

        Juu, kirjoitin tämän ihan itse, ihan omana, poliittisena tuntemuksenani ja mielipiteenäni (tietenkin elämäni aiempina vuosikymmeninä eri poliittisissa aatteissa jossain määrin mukana olleenakin). Putin ei lähettänyt minulle tätä tekstiviestinä, vaikkakin foorumin NATO:n pää-äänenkannattaja, ylikansallinen, globaali (ilm. suomenruotsalainen) "henki-valta" on jo monessa viestissään (vastoin totuutta) näin väittänyt ja lietsonut olettamaan. Aina lisäten "mielipiteikseni" paljon sellaista mitä en muista koskaan itse kirjoittaneeni.

        Novorossialainen Pjotr Matrjonitsev:
        https://www.youtube.com/watch?v=p8H-eZgH4kU

        Pjotr 8 vuotta sitten. Tuo videon lopussa näkyvä vihreäpukuinen herra on (oli) joku donbassilaisten, tuolloinen sotilaallinen johtaja (nimeä en muista). Symppiksen oloinen:
        https://www.youtube.com/watch?v=39hh9PDTS-E

        Vstavaj Danbass!
        https://www.youtube.com/watch?v=_EHvcfvg1U0
        *


    • Anonyymi

      Zelensky ja Marin parhaimmat kaverit kokaiini-jauhojengissä.
      Valokuvassa kuin aviopari.

    • Anonyymi

      Montako juttua 24 alustaalla?

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jos yhdistät nimikirjaimet

      Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne
      Ikävä
      110
      7010
    2. Oletko katkera kun

      Et saanut kaivattuasi
      Ikävä
      95
      4511
    3. Mies vinkkinä sulle

      Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista
      Ikävä
      52
      4237
    4. Kyllä se taitaa olla nyt näin

      Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee
      Ikävä
      49
      3617
    5. Paljon niitä puheita

      susta liikkuu. 🤮
      Tunteet
      51
      3598
    6. Mitä haluat sanoa tällä hetkellä

      Hänelle 🫶 ⬇️
      Ikävä
      192
      3545
    7. Odotan että sanot

      Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san
      Ikävä
      24
      2999
    8. Vietetään yö yhdessä

      Rakastellaan koko yö
      Ikävä
      49
      2579
    9. Hei seksikäs

      Upottava katse sinulla ja tiedät sen.
      Ikävä
      13
      1964
    10. Olet oikeasti ollut

      Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.
      Ikävä
      19
      1862
    Aihe