päästä imemään omaa munaansa. Se vaati vain helvetinmoista venyttelyä. Meikä omistaa vain 14 cm mulkun ja pystyn vieläkin imemään pohjaan juureen saakka. Voin sanoa että orgasmi on paljon kovempi kuin kädellä runkatessa.
Nii joku varmaan ajattelee että homojen hommia tuollaset. Se on aivan sama miten itteään runkkaa. No suihinotto on kyllä paljon helpompaa jos on tyttöystävä tekemässä sitä.
Opetan tässä juuri teksniikkaa hänellekkin. Huulet ovat jo muutaman sentin päästä pillustansa.
Ei uskois mihin ihminen venyy.
Nii joku varmaan ajattelee että homojen hommia tuollaset. Se on aivan sama miten itteään runkkaa. No suihinotto on kyllä paljon helpompaa jos on tyttöystävä tekemässä sitä.
Opetan tässä juuri teksniikkaa hänellekkin. Huulet ovat jo muutaman sentin päästä pillustansa.
Ei uskois mihin ihminen venyy.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Mä keksin vasta 42-vuotiaana saman tekniikan. Ehkä siitä johtuu, että saan vain terskan suuhuni, mutta sekin riittää hyvin.
Sitä en oikein usko, että tyttöystäväsi siihen kykenisi. On jäänyt ainakin 5 cm niiltä jotka ovat tietämäni mukan yrittäneet.
nähnyt sitä paikan päällä.
muijan selkä taipuu niin kaarelle et sivustakatoen luulis että se naksahtaa poikki.
tosin sillä vatsa aika trimmissä ja kuntokin on hyvä. jos olis kamera millä kuvan ottaisin niin laittaisin sen tänne nähtäväksi. ehkä hommaankin kameran niin näette itse mihin nainenkin pystyy=)
Kyllähän tytöt ovat aika notkeita. Voi tietysti olla mahdollista. Ois kiva nähdä kuva siitä.
itse esittäjältä.
näättepä sitten muijan jolla ei ole pelkästään yhtä tatuointia=)
mihis ajattelit laittaa kuvan, kerro osoite pliis.
Yks mahdollisuus olis
http://communities.msn.com/Nakukuvat
... miten moni on aloittanut oman kullinsa imemisen juuri 14-vuotiaana??? Johtuuko se siitä, että asiat alkaa kiinnostaa siinä iässä ja se oma kulli on siinä aina tarjolla. Eipä silti teen sitä minäkin.
pillu alkaa kiinnostamaan. jotkut alottaa jo aikaisemminkin.
Laakeekkona sää omaan suuhusi?
viemään imemisen ns loppuun saakka niin laukeeminen onnistuu. kyllä. voin sanoa että laukeeminen omaan suuhun ei tunnu niin hyvältä kuin toisen suuhun. en tiiä mistä se sit johtuu.
mut joo olen lauennut omaan suuhuni monta kertaa. alussa maistu oudolle mut siihenkin tottui.
Se, ettei siitä voi nauttia aivan samoin johtuu vaikeasta asennosta. Mutta siinä on muuta kovin eroottista. Mä pystyn laukeamaan aina pelkästään nuolemalla terskan alapintaa. Se on kovin herkkä kohta. Olen oppinut sperman maulle niin, että siihen on tullut melkein himo.
Minäkin olen ottanut jo vuosia itseltä suihin. Olen kirjoittanut myös yhden novellin, missä on sellainenkin kohtaus. Saatte sen paluupostissa, jos mailaatte. Osoite on: [email protected]
hyi helvetti teidän touhuja.yök yök yök ja kerran viä YÖK.kaskun ette pane viä naapurin lehmääkin.
Mutta voin lohduttaa, että mulla on tyttöystävä ja silti otan iteltä suukkiin. Joskus jopa muijan kanssa yhessä.
pannan sitäki
jos nyt olet seksin suurkuluttuja niin varmasti tiiät yhen asian. jos sua ensin pannaan minne reikään hyvänsä niin luultavasti mies nuolettaa mulkkuaan juuri sulla. tiedäkkä missä se on juuri sitä ennen käyny??? nii i sun pillussas tai sitte siel tuhkaluukussa. siinäkun imeskelet äijän vehjettä nii varmasti sieltä tulee suuhusi omia eritteitä. sanokko silloinki yök yök???
naiset yleensä runkatessaan vaihtavat kättä välillä ja nuolevat sormiaan. tää oman mulkun imeminen vastaa juuri sitä mutta hieman intiimimmissä muodossa. mulle on ainakin tullut tapa runkata suullani. käsihommat on jääny vähemmällä. oman sperman syöminen on kuulemma jo vanha asia. sitä tekivät jo muinaiset egyptiläisetkin. ja mistä sitä tietää vaikka naisetkin joivat omia nesteitään. kuuleman mukaan cleopatralla oli pitkä kieli=)
Mäkin teen sitä aina joskus muijan kanssa yhdessä. Nuollaan yhdessä penistäni. Kun laukeen spermat suuhuni, puhallan ne muijan suuhun jne. Se on sitte aika kiimaista suutelua. Tykkää kyllä muutenkin ottaa suihin usein. Mitenkäs teillä?
mutta en ole onnistunut.