Rahat pois hölmöiltä. Täyttä järjettömyyttä tavallisten kansalaisten kannalta, miten helvetissä porukka hyväksyy tällaista.
"EU päätti: Uudet bensiini- ja dieselautot kielletään vuoden 2035 jälkeen
EU-parlamentin päätös käytännössä kieltää fossiilisilla polttoaineilla toimivien uusien bensiini- ja dieselautojen tuonnin EU:n markkinoille."
https://www.hs.fi/talous/art-2000009392623.html
EU:n vihreä kusetus sen kuin kiihtyy.
4
99
Vastaukset
- Anonyymi
Arkadianmäellä kaikki hönöt uusiksi. Eu- ero harkintaan.
- Anonyymi
Kannatetaan... Samoin vihreät puolue pitää pistää pakettiin, miten ihmeessä noilla arvoilla ja tavoitteilla joku heitä ihan oikeasti äänestää vaaleissa??? Ilmeisesti rahan jakaminen "äänestäjille" on SE miksi ääniä vielä saavat?
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
🔞 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17744996B
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞
- Anonyymi
Huom! Vain EU:ssa on näin tyhmiä päättäjiä. Eurooppa on pienen pieni markkina-alue. Toivottavasti tämä päätös saadaan kumottua seuraavien EU edustajien toimesta. On ihan ymmärrettävää, että autonvalmistajamaat haluavat myydä paljon lisää autoja. Puhutaan biljoonista, joten varmasti EU-edustajatkin ovat voitelurahaa saaneet päätöksenteon helpottamiseksi. Herää vain kysymys, kestääkö maapallo lisääntyvän saastemäärän?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Karhuryhmä
Kellään tarkempaa tietoa miksi ja missä karhuryhmä ollut? Perheväkivaltaa vai huumeperintää kenties taas?293488- 973226
- 763044
Raisionkaaren koira hyökkäys
Taas nähtiin että koiriin ei voi luottaa. Eilen illalla vapaana ollut koira hyökkäsi Raisionkaarella kolmen henkilön kim823039"Mielipide: Äärivasemmiston uhka on otettava vakavasti"
Demokratia näyttäisi olevan Halla-aholle enemmänkin välttämätön paha kuin tavoiteltava asia. Väkivallan ihannointi ja m542925Tapa jolla kohtelit minua viimeksi miellytti erityisesti
Osaat huomioida kauniisti ja katsot aina tilanteita yhteisen hyvän kannalta. Sitä arvostan erityisesti.862688- 352500
- 572361
Satuit vain olemaan
Ensimmäinen joka avasi minussa sen nähdyksi ja rakastetuksi tulemisen puolen. Pitäisi vain muistaa että et ole ainoa. Se432245- 882012