Seuraavissa vaaleissa on valittava oma linja

Elikkä lähteekö kansa mukaan edelleen kumartamaan NWO petoa ja hullua totalitarismin aatetta mitä johdetaan suomen ulkopuolelta.

Nyt on aika herätä !
4115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Minä äänestän suomalaisia koska olen perus suomalainen.

Äänestä
  • Olen Suomen edun asialla enkä siksi äänestä persua, jostain NWO-hörhöstä nyt puhumattakaan.

    Äänestä

  • Suomesta ei tuu persuputinilandiaa diktatuurivaltioo !! Slava Suomi ja Ukraina !!

    Äänestä

Minä en äänestä Sosialistia. Ikinä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Elikkä lähteekö kansa mukaan edelleen kumartamaan NWO petoa ja hullua totalitarismin aatetta mitä johdetaan suomen ulkopuolelta.

Nyt on aika herätä !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu