Lohjanjärven jää?

Moro nääs! Onkos lohjan järvellä pilkkimiehen kestävät jäät? Tai onko jäällä näkynyt porukkaa?
2282
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

On kestävää. kävin tänään ja antoi hyvin ahventa. Että sinne vaan jäätä on 15-20 cm.

Äänestä
  • Kiitos vaan, menin heikoista jäistä läpi ja melkein kuolin. Vain hyvä tuuri pelasti.

    Pelotti niin kovin, että kuset ja paskat meni pilkkihaalareihin!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Moro nääs! Onkos lohjan järvellä pilkkimiehen kestävät jäät? Tai onko jäällä näkynyt porukkaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu