Siinäpä kysymys.
Minulla on oma mielipide. Kun pelaa samaa riviä, niin on parempi. Jos otat pelin pikepelinä, niin saatat mennä viikolla tai parilla huti isosta potista!
Kummassakin on muistettava, että kaapilottoa ei kannata pelata, eli olet aina pelissä etkä tsekkaa pikapelin riviä viikon päästä tai käy läpi maksettua peliä vertailemaan!
Ikipeli vain irtona?
Anonyymi-ap
3
207
Vastaukset
- Anonyymi
Siinäpä kysymys ja mielipide! Kaapilotosta ja siis lottopelistä lienee kuitenkin kyse. Eikös se ole aivan sama, pelaako ikipelinä vai viikottain, rivin todennäköisyys voittaa on aina sama. Erona on ainakin se, että ikipelillä luultavasti osallistut niihinkin arvontoihin, joissa päävoitto on vaivainen miljoona euroa.
- Anonyymi
Tänään jännätään sitä jääkö pelin vaihto jo alle 3,7 miljoonan euron vai kirittääkö eilinen eurojackpotin Suomeen osunut voitto ihmiset pelaamaan lottoa jopa yli neljällä miljoonalla eurolla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1786767Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1153204Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1041895- 191699
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am641686Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.11629"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?381576Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m151383Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111330- 651275