Suomi menee rappioon

Suomi menee alamäkeen. Junttilandia
976
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Jeesustelijat sen tekee

Äänestä

Monikulttuuriuskonto on tuhoisa aate.

Äänestä
  • Mutta asia vaietaan ja meno kiihtyy.

    Äänestä

  • Persut Venäjälle !!

    Äänestä

Hölmölässä ei järkeä käytetä. Kaikki tehdään väärin eikä mikään saisi muuttua ikinä.

Äänestä

Liikut vain väärissä porukoissa..)

Äänestä

Muuttakaa hlvettiin täältä. Ei teitä tarvita täällä haukkumassa tätä maata.

Äänestä
  • jos ei hauku ei älyä

    Äänestä

  • Saksa ja tsekki muuttuvat ensivuonna todella houkutteleviksi maiksi. Voisi käydä ensin lomalla ja tiedä vaikka muuttaisi pysyvästi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Suomi menee alamäkeen. Junttilandia

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu