Onko aikuisviihde miten kovassa huudossa Juuassa? Onko kilpailua kenen jynkkyä seurataan eniten?
Kukoistaako Juuan aikuisviihde teollisuus
38
1061
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvin hommat luistaa ja rapatessa räiskyy Juuan aikuisviihteessä. Kannattaa kysellä Juuan kansalaisopistolta.
- Anonyymi
Onhan meillä Vanhantien mestarin roiskeissa luisteleva ja postilootan saranoissa roikkuva keljes, jonka tuotannosta nautimme sivullamme joka päivä. Olisi aika jo mennä you tubeen ja euroviisuihinkin!
- Anonyymi
Kiepistä voisiko tiedustella jäsenyyttä kansalaisopiston kimppa sessioihin?
- Anonyymi
Joo! Ei löydy yhteystietoja ja infoa kyseisestä toiminnasta julkisista tiedonlähteistä. Ilmeisesti suurelta yleisöltä salattua ja sisäpiirin tietoa?
- Anonyymi
Onko kiepissä aikuisviihdettä?
- Anonyymi
Onko Juuassa aikuisviihde tv kanavaa?
- Anonyymi
Onko tulossa milloin Cha cha chaa kurssit, onko?
- Anonyymi
Ei oo. Kiepissä letka jenkkaa.
- Anonyymi
On se.
- Anonyymi
Aikuisviihde minne?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Aikuisviihde minne?
Kieppi!
- Anonyymi
Jos osaa oikeasta paikasta kysästä niin pesää tulee niin paljon ettei tiedän mihin munansa laittas.
- Anonyymi
Pitkälle pääsee jos omistat diaprojektorin ja kyrpä seisoo.
- Anonyymi
Teollisuusalueella kyseinen teollisuus rehottaa ja voi hyvin. Toimintakeskuksella harjoitetaan myös. Avovankilasta näyttelijät ja kuvaajat.
- Anonyymi
Muokkasin diaprojektoria sen verran että sen sisään mahtuu KYRPÄ!
- Anonyymi
Onko kalun pituudella tai tisseillä koko vaatimuksia Juuan aikuisviihde teollisuudessa?
- Anonyymi00043
Serkey mittaa ja tekee usein mittavirheen. Pitkiä on kalut.
- Anonyymi
Kuhan on semmonen sopiva jöllikkä.
- Anonyymi
Tissi vaatimuksena riittää kunhan ostaa push up liivit kiepistä.
- Anonyymi
Kiepissä rekvisiittaa on vaaterekit täynnä. Joka fetissille löytyy kamppeet. Siitä vaan kiepin anustappi osastolle. Syväkyykkyyn ja tappi reikään.
- Anonyymi
Sergey Hilman on aloittanut salasovitukset pikku Siperiassa, hsssss, hsssss!
- Anonyymi
Pillu ja ja jäykkä jööti ja kamera siinä on tarpeet. Osallisuutta kannattaa kansalaisopistolta Juuasta kysyä.
- Anonyymi
Kolilla filmataan jo Bankrot mountain elokuvaa!
- Anonyymi00042
Erotiikkaa tihkuva seikkailu elokuva eksyneistä turisteista?
- Anonyymi
Ei kukoista eikä kukoista muuallakaan
- Anonyymi
Tehtaan myymälästä vähän käytetyt mutta perseessä uitetut suklaakyrvät. Haisevat perseelle.
- Anonyymi
Koti pornoa halpaan hintaan saa. Kansalaisopistolla panostetaan seksiin ja kuvauskalustoon. Laadukkaampaa materiaali mutta arvokkaampaa.
- Anonyymi
Kiepissä aika avoimesti esitellään glory holea.
- Anonyymi
jännä kakka housussa aina kun näitä lukee.
- Anonyymi
Stucked testicle on uus porno kategoria kuulemma.
- Anonyymi
Pistä hakuun vaikka pilluvideo, niin on joka lähtöön.
- Anonyymi
Kts. Sergey ja Hilman juuret Juuassa!
- Anonyymi
Su siunatkoon miten sairasta tämä Juuka on
- Anonyymi00040
Oivittu olut porno on uusin porno katekoria. Kuumaa kamaa. Jossa humalainen Juukalainen ukko muna semi jäykkänä ja sit nuorempi rouvas henkilö istuu syliin. Vinkinä vaan että tätä voi harjoitella ennen kun käy ostamassa kamera välineet konepuodista.
- Anonyymi00044
Tätä täytyy kokeilla.
- Anonyymi00045
Kyllä Kiepissä ja Vanhallatiellä kuvataan klassikko elokuvia.
- Anonyymi00046
Navetoista tulee kovaa jynkkyä.
- Anonyymi00047
Kepu siellä verryttelee.
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.2862963Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala
Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka612343Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3482017- 1151751
Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois1261709Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2121385- 661327
- 611283
- 681253
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl781213