Bunkkeripappa

Mitä veikkaatte, kuinka kauan bunkkeripapan vähäinen aivomassa jaksaa työstää tappamiskomentoja viattomia lapsia,naisia ja vanhuksia kohtaan. Munahan tuolta natsihirviöltä on surkastunut jo rusinaksi rusinaksi mutta entäs tuo teelusikallista aivomassaa jaksaa työstää ?
13158
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Saattaa olla että jo kuluvan vuoden aikana bunkkeripappa pelataan paitsioon maanmiestensä toimesta. Tavalliset venäläisillä on sodassa paljon hävittävää, mutta ei lainkaan voitettavaa. Eiköhän se Venäjän kinkeripiireissäkin ymmärretä että Länsi ei ole hyökkäämässä Venäjälle nyt eikä koskaan. Sotaisan narratiivin elättäminen massiivisen aseteollisuuden kautta vuosikymmenten ajan on kallista sisäpolitiikkaa.

Äänestä

Sosialistinen utopia on bunkkeripapan tuho

Äänestä

Halusihan tuo Medjedvin kanssa Zyklon B:llä tapattaa kaikki Ukrainalaiset.

Äänestä

Tuo hirttäköön itsensä Medvedejev, ikuiseen saatanaan rovioon palakoon

Äänestä

Joku vapisee bunkkerissaan...onneksi on syanidikapselii...pureskele sitä...

Äänestä
  • Eipä ole ensimmäinen ihmisten murhaaja naapurissa niitä on siellä aina riittänyt, ja tulee riittämään aina.

    Äänestä

  • Anonyymi00012 kirjoitti:

    Eipä ole ensimmäinen ihmisten murhaaja naapurissa niitä on siellä aina riittänyt, ja tulee riittämään aina.

    Kaikki pitäs tuhota maan päältä

    Äänestä

kyllä suomi vapisee ko suami vastustaa. kylä suami saa hyäkata mutta huanosti käy.kattokaa linnan elokuvaa tunnettu neuvostosotilas juu . anteksi muta en osa somea.

Äänestä

KOMSOMOL PRAVADA = HEIL HITLER

Äänestä

Mene natopalstalle kysymään siltä. Siellä se kirjottaa. Se löytyy myös ateismipalstalta, koska narsisti ei hyväksy mitään, mistä voi olla hänelle uhkaa.
Itseasiassa se tyyppi löytyy myös Helsinki palstalta ja maailmanmenoa palstalta, koska se haluaa yrittää vaikuttaa suuriin massoihin saadakseen ne tuhoamaan valkoista rotua. Ei se ukko ole mustia kohtaan osoittanut niinkään vihaa.

Äänestä

Haiseva kalju rotta putin

Äänestä

Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä veikkaatte, kuinka kauan bunkkeripapan vähäinen aivomassa jaksaa työstää tappamiskomentoja viattomia lapsia,naisia ja vanhuksia kohtaan. Munahan tuolta natsihirviöltä on surkastunut jo rusinaksi rusinaksi mutta entäs tuo teelusikallista aivomassaa jaksaa työstää ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu