Milloin julkaistaan ylen päiväkotikone?

Näitä koraanipäiväkoteja on pääkaupunkiseudun lähöissä jo kohta enemmistö!
Suomalaislapset laitetaan sinne apinatarhaan.
Oman kansan veronmaksajan pitää saada tietää missä lapsensa on syrjittävänä.
571
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Säälin hoitajia ja suomalaislapsia. Nainen on musupojille koiraakin alempi olento.
Miehiä tarvittaisiin lisää päiväkoteihin.

Äänestä

Kuinkas persuin lapset siellä vihaa purkaa !!

Äänestä
  • Voih, mehän rakastamme päiväkotipoikia. Ja parasta on se, että yhteiskunta maksaa päiväkotitoiminan ja pojat kaupanpäälle. Kaikki on kunnolla pihalla ja sisällä. Minkään lajin uskontoa ei noudatete!

    Äänestä

Ei kai joku oikeasti vie päiväkotiin lastaan mamukakaroiden sekaan??!! Tiedä mitä tauteja muksu siellä saa!

Äänestä

Kolmen kymmenen vuoden muslimistuminen tekee maasta muslimimi maan, ja suomi vihaa jo nyt kristin uskoa, se näkyy tänäänkin.
Kun olin jättänyt urkaina pakolaisia kohtaavaan valtion instituutin oven kahvaan ukrainan kielisiä (+venäjä) uusia testamentteja ja ohi menmen menin kysymään, joko ne loppu?
Vastattiin että ne heitettiim roskiin, koska ovat uskontoon liittyvää.

Sanoin miksi ette soittaneet, että olisin hakenut ne pois, sitä varten jätin puh.numeron, että jos valtio ei anna halukkaiden ukrainalaisten ottaa utta testamenttia ( kaupasta niitä ei suomesta saa)
Joten tulleet pakolaiset pakoteataan valtion alaisuudessa neon pakanismiin, saatanan palveluun, shamismiin ja muuhun neon pakanismiin, eli menemme 1300 luvun pakanuuteen muslimien palvonmassa, koska keekuksessa käy myös muslimeita ei raamattuja saa olla esillä kyyrillisilä kirjaimilla, joista arabit ei tiedä mitä ne on.

Valtio raivaa kristin uskon pois koska se on ainoa muslimismin este.

50 vuoden kuluttua, nää muslimit on parlamentissa ja arvotyhjiö vasemmisto haluaa tuhota kristin uskon ja luoda neon pakanismi kauden jonka jäkeen koko maa on valmis mihin tahansa tiukkaan uskoontoon, johon ajautuvat ensin vapaan kasvatuksen saaneet vain siksi, että saavat kaipaamansa tiukat rajat, jotka muslimismi asettaa.

Imaamit ovat 50 vuoden kuluttua presidentin palatsissa ja pää imaami päättää kaikki lait ja eduskunta talo on tarpeettomana myyty päämoskeijaksi,

Ei ole järkevää tehdä uskonto tyhjiötä joka ajaa koko kansan kääntymään tiukkaan muslimismiin.
On selvää että he vasemmiston suosikkina alakavat tappaa mamme kristittyjä,

Muslimit ei pidä maamme lakeja kuin sen ajan kun saavat kansalaisuuden ja jihadisteja on laitettu tänne lepäämään pakolaisiksi, se tuli esille kun enganniksi tein heille evankeliointi työtä, heidän silmät kiiluu vihaa kristitittyjä kohtaan,
Eli suomi ja ruotsi palaa 1300 luvun pakanuuteen, satanismiin, manauksia, joissa opetetaan manaamaan kuolemaa, opetetaan vero varoillamme jo yle,ssä kaikki tää valmistaa tietä muslmismille.

Pääsyyllinen evoluutio valhe, jota lännessä levitetään kristin uskon tuhoamiseksi, toki evoluutiosta on kehitetty sieluton psykiatria ja muut teoria uskonnot, joiden takana on aina evoluutio, joka tehtiin vain kristin uskon tuhoamis tarkoituskeen, ja kun se on tuhottu, se johtaa muslimismiin ja se sharia lakiin ja lapsen lapsemme 3 vuotiaana pakko naitetaan 50 vuotiaalle imaamille, sillä 50 vuoden kuluttua kristityt katoavat hiljaisuuteen, koska evoluutio ja siitä suoraan johdettu psykiatria ja psykolokia pakottaa siihen (kokevat rauhan omaiset uskonnot kilpailijana ja vaativat uskovia olemaan hiljaa, että rahaa ja apurahoja nuijivat evoluutio ja psyche uskonnot saavat enemmän tilaa.

Teoria uskokot ei täytä ihmiaten tyhjyyden tunnetta ja
Panostamalla evoluutio, psykiatria ja psykolokia uskontoihin ajaudumme muslimismiin, koska rauhaa rakastava kristin usko on tehty naurun alaisesksi evoluutio uskontojen manipuloimana.

Eli juureton maa tartuu mihin tahansa uskontoon, kun vain siinä on jyrkät lait, joita vapaasti kasvatetut ovat kaivanneet koko ikänsä ja ainoastaan mualimismi tarjoaa heille tiukat rajat

Olen surullinin suomen muslimistumisesta, se johtaa kaikkialla maailmassa kristittyjen vainoon ja marttyyri kuolemiin.
Muslimit nousevat suomessa valtaan ja kristittyjen vaino on jo alkanut ja päätyy täys muslimismiin ja samaanit ja saatanan palvojat myös tuhotaan muslimien toimesta, koska he hyväksyvät vain koraanin.

Voi suomi rukoilemalla sait itsenäisyyden ja nyt olet valmis kiroamaan jumalasi, onkohan kirouksesi suomen kansa syy siihen että sota rummut alakavat soida ja palaat sinne mistä tulitkin,
Koska et pitänyt lupaustasi jumalalle, jolle lupasit pitää jumalan arvossa ja kristin uskon.
Olet kääntänyt selkäsi jumalalle suomi etkä tiedä että olet pettänyt jumalan joka antoi itsenäisyyden, koska lupasit seurata juamalaa,

Ja nyt ole mualimi, shamaani, saatanan palvelija, jumalan vastustaja pakana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Näitä koraanipäiväkoteja on pääkaupunkiseudun lähöissä jo kohta enemmistö!
Suomalaislapset laitetaan sinne apinatarhaan.
Oman kansan veronmaksajan pitää saada tietää missä lapsensa on syrjittävänä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu