Sipilä saattoi kepun rkp tasolle

Kannatuksen
Hieno liikemies suomelle
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Sebu Tynkkynen löi Oulussa Sipilän matuhyysännän lyttyyn, äämimäärä puolittui
Kepulla putosi kolmanneksen
(Sipilällä oli etunsa aukio-olot, demarien yliverotuksen purku pääomissa ... mutta kundi meni kutsumaan kehitysmaalaiset Suomeen sitä ei voi anteeksi antaa kansanavaihtoa)

Sebu on vauhdissa Senaatintori Stadin tuomiokirkko
https://twitter.com/SebastianTyne/status/1630694987544293376

Äänestä
  • Hyvää suomelle

    Äänestä

  • Hieno homma

    Äänestä

Saarikko ja se autovaraosakauppias- O. Rehn tuon mokan on tehny eikä sippilä.
Sanna Marin haluaa leikata maataloustukia nyt Maaseudun tulevaisuus. Sanna se kerää ystäviä .....

Äänestä

Jos voisimme antaa myös miinusmerkkisiä ääniä vaaleissa, olisi Nappi Otsaan Sudelle- Sipilä vaalin, kuin vaalin äänikuningas, nimittäin miinusäänissä.

Äänestä

Uskonto ja raha

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Kannatuksen
Hieno liikemies suomelle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu