Emma (screenshotit profiilista linkin takana) jätti lukion kesken ja muutti Dubaihin. Työskentelee omien sanojensa mukaan fitnessohjaajana, mutta postailee kuvia stringipyllystään ja kantaa tuhkakuppia mukanaan salilla.
https://imgur.com/a/qUjxAHg
Mahtaakohan kuitenkaan fitness olla ensisijainen tulonlähde?
https://imgur.com/a/qUjxAHg
Mahtaakohan kuitenkaan fitness olla ensisijainen tulonlähde?
Vastaukset 29
Vanhimmat
Vetäseekö ne savut siellä salilla? Vai mitä vetävät?
Siltä ainakin näyttää. Siinä on muilla salilla kävijöillä ihmettelemistä, kun ohjaaja livahtaa sarjojen välillä nurkkaan tupakalle ja ottamaan peppuselfieitä :D
Saanut kahdesti potkut saliohjaajan hommista. Miksiköhän..?
Dubaissa pärjää huonollakin koulutuksella kun istuu pankin päällä ja pärjää karvakantisella. Pelkkiä p a n o j a pankkiin 👍
Piritta Hagman tietää onnen avaimet 100 on parempi kuin yksi sata kertaa.
Piritta Hagman ampuu alas raivostuttavat pimppimyytit: "Pimppiä kuuluu käyttää mahdollisimman paljon"
https://www.voice.fi/podcast/a-222476
"- Pimppiä kuuluu käyttää mahdollisimman paljon, sitten se pysyy hyvässä kunnossa, Hagman sanoo.
Tämän takia onkin turhauttavaa ajatella, että yhteiskunnassamme naista arvotetaan toisinaan edelleen esimerkiksi seksikumppanien määrän perusteella ja seksuaalisesti vapautunut nainen nähdään muutenkin usein kriittisten näkökulmien kautta. Järvi ei soutamalla kulu, vaan jokaisella on oikeus nauttia seksuaalisuudestaan ja liike alapäälle tekee hyvää.
- Miettikää nyt sitä aivan absurdia ajatusta, että edelleen yhteiskuntamme ajattelee niin, että jos olet sadan miehen kanssa, niin sun pimppi levähtää. Jos taas olet sun oman aviomiehen kanssa joka hemmetin päivä monta kertaa, niin pimppi pysyy ihan pirun hyvänä, Hagman miettii."
Voimaannuta sitä.
Yksipuolinen ravinto ei ravitse suun tai pimpin kautta saatuna. Molemmat tarvitsevat monipuolista ravintoa.
Vaikuttaa rikkaan arabiperheen kotiapulaiselta. Suomineidot osaa hoitaa työasiansa ja ulkomaan suhteensa. Ei tarvi Suomen kelaa häiritä.
Kotiapulaisen on palveltava isäntää tuolla. Ihan kaikilla tavoilla.
Kai sen nyt jokainen tietää mitä keikkaa suomibimbot Dubaissa vetää.
Hölmöimmät uskoo lomamatkoiksi ja lisärahat iltapaskalehdiltä.
Paris Hilton on kallein...
onpa oikein vuosisadan fitnessmimmi... implantit pepussa ja polttaa ketjussa
lakana miehet tippaa reilusti
Ettei dippaa..
Taitaa olla tämä: https://www.instagram.com/emmanylundd/
Pitäiskö kysyä että mitä dubaihin kuuluu
kysykää joku paljonko peppuimplantit maksoi ja kertokaa miten reagoi
onhna tuo fitrepublik dubai kartta kuvassa, varmaan onkin "töitä"2
Ei jestas mikä bimbo. Miten voi koko persoonallisuus rakentua perseen ja röökin ympärille?
Ei varmasti ole pelkän treenin tulosta tuo pylly. Mikä lie brazilian butt lift
Ton pyllyn haluan nähdä kun täyttää 34 vuotta.
Edustaa ketä?
Demokratiaan kohdistuu suuri uhka sikarikkaiden diktatuurimaiden toimesta, he ostavat rahoillaan vähitellen demokraattiset yhteiskunnat.
Arabeilla on tutkimusten mukaan pienet kullit. Miten ylettyvät tuollaiseen superlargeen perseeseen painamaan?
Varmaan askillisen verran tumppeja tuhkiksessa tossa salikuvassa :D
Emmalla ikää 19 vuotta, ja pituutta vain 157 cm. On aika lyhyt tättähäärä minun makuuni.
Kasvuikä on Emmalla jo ohi, Lisää centtejä ei tule pituuteen, vaikka peffaa saakin kasvatettua aina isommilla implanteilla.
Arabit käyttää hyväkseen vähän aikaa ja sitten lemppaa....saapahan pussit tyhjäksi.
🙈🙈🙈🙋♀️🙋♀️🙋♀️🤑🤑🤑💃🏽💃🏽💃🏽🌞🌞🌞🥤🥤🥤🎂🎂🎂
No miten se sitten sinuun liittyy? Oma kumppanisi ei niinkään timmissä kunnossa?
Asuu Dubaissa miten niin Suomalainen?
Onko siellä korvien välissä mitään? Minäkin olen asunut kolmessa maanosassa ja olen silti suomalainen.
Luonnottoman näköinen pärsse..