Tenttejä on ihan liian vähän ja liian lyhyen aikaa vaalien alla. Aiheita kyllä luulisi olevan tentattavaksi ja eri alojen tenttaajia.
Minusta ehdokkaat pääsevät ihan liian vähäisellä tenttimäärällä. Pitäisi olla pidemmän aikaa kestävä kampanjointia ja iso määrä tenttejä, eri yhteiskunnan aloilta.
TV:n ja iltapäivälehtien tentit taitavat olla suosituimpia ja parjhaimpia. Niitä saisi olla lisää. Mm. Luokan edessä-ohjelma tv:ssä on ollut ihan kiva lisä katsottavaksi.
Enemmän vaalitenttejä, kiitos!
Anonyymi-ap
0
<50
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1175369
- 705118
- 914164
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753630Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603248- 432831
- 152307
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️541959- 421852
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.381703