Lintilän tarvis tehdä Marinit.

Lupaa olla juomati ennen seuraavaa kertaa.
Mut älä vetistele, se on säälittävää.
572
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Marin menee Ahvenanmaalle vierailulle - puhuuko englantia siellä, kun ei osaa ruotsia!

Äänestä

Lintilälle on varattu Alkon sisäänostotoimintojen johtajan paikka. Osa palkasta verottomina yhtiön tuotteina.

Äänestä
  • Ettei olis vain Marinille?

    Äänestä

  • Anonyymi00005 kirjoitti:

    Ettei olis vain Marinille?

    Eikö ne jouda molemmat sinne. Vähemmän yhteiskunnalle hallaa ne siellä sais.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Lupaa olla juomati ennen seuraavaa kertaa.
Mut älä vetistele, se on säälittävää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu