Olen ruvennut inhoamaan

Olen ruvennut inhoamaan kull.ni päätä ,kun se muistuttaa Puuttinin naamaa.
5186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Aika söpöö ihkuu

Äänestä
  • Putinhan on persujen ihailun ja himon kohde , varo nyt vähän !!

    1Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Putinhan on persujen ihailun ja himon kohde , varo nyt vähän !!

    :D trolololol

    Äänestä

Leikkaa pois...kumpikin turhia maanpällä....

Äänestä

Jos venäläiset barbaarit miehittävät Suomen, niin sinä säästyt heidän väkivallaltaan helposti vilauttamalla heille kull.si päätä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Olen ruvennut inhoamaan kull.ni päätä ,kun se muistuttaa Puuttinin naamaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu