Pian tulee faceen ihania hali ja pusu kuvia emännän kanssa. Ollaan yhteisellä mökillä espanjassa. Vaimo osti justiinsa uudet string pikinit ja puhelin valmiina kuvaamaan.
Espanjan auringon alla
14
273
Vastaukset
- Anonyymi
Mitähän kokemusasiantuntijatöitä tämä tekee, kun niin monta vaihtoehtoa. Viimeisin luultavasti, kuinka opit pettämään puolisoasi, petä sellaisen kanssa, joka ei osaa puhua eikä kirjoittaa.
- Anonyymi
Pistä harvinaisen yhteinen.
- Anonyymi
Poisti viestiyhteyden, kun kerroin, että esim. H.P. ja M.M. on samoilla huudeilla. Tää sadistipaska ei kestä totuutta.
- Anonyymi
Väittää kirkkain silmin, et on ollu koulukiusattu vaikka totuus on, että on itse kiusaaja.
On ollut käräjillä , kun pahoin piteli ihmisiä ja repi auton ovet irti saranoistaan. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Väittää kirkkain silmin, et on ollu koulukiusattu vaikka totuus on, että on itse kiusaaja.
On ollut käräjillä , kun pahoin piteli ihmisiä ja repi auton ovet irti saranoistaan.Isänsä heitti kirveen jonku oveen, eli ei pojasta polvi parane.
- Anonyymi
Mulla kuulemma ei ole jalkoja, niin meses luki viestissä. No mitäpä niillä, mutta viha on ja pysyy.
Oksettavat valehtelijat ja pettäjät ei näytä edes naamojansa kuvissa, selkää kuvaavat ja maisemia.- Anonyymi
Nykyajan puhelimissa on jo apinasuodatin.
- Anonyymi
Pojasta polvi paranee ja tytöstä polvi huononee.
- Anonyymi
Haukkuu omaa tytärtään.
- Anonyymi
Toivottavasti joku sen t...ppaa siellä, kun ei itte ymmärrä.
- Anonyymi
Ekoteko, t..pa itses atlantin mökkiin!
- Anonyymi
Jep, hirveää tuhlausta terveydenhuollon kuormittamisella. Ihminen pääsee lihavuusleikkaukseen, kun syö itsensä muodottomaksi möykyksi, jalkoja leikataan, kun läskit painaa niveliä ja luita. Olkapää leikataan, kun itserakkaus ja ylpeys laittaan kiipeleimään ilman turvavälineitä ja tippuu alas. Mielenterveys hoitajat laitetaan hoitamaan sairasta mieltä ilman toivoakaan parantumisesta, skitsofreeninen harhaisuus tekee temppuja, luulee olevansa maailman johtaja ja kaikkien tulee palvoa häntä. Hirveä määrä kuluja yhteen ihmiseen. Eli todellakin t..pa itte ettet aiheuta enempää vahinkoa.
- Anonyymi
Kauhajoen kaupungin johtajan pitäisi nimetä tää tyyppi viralliseksi saastaksi. Jo harrastus ja lentely saastuttaa luontoa järkyttävät määrät, katku käryää joka putkesta kesät talvet. Ja älytön lihansyönti ja pullat, keksit, karkit, ym. menee samantien kun näkee vaan, loputon likakaivo käynnissä päivin öin.
- Anonyymi
Ja me, joita tuo haukkuu ihmisroskiksi, harrastamme mehiläisten kasvatusta, salaattien ja vihannesten ruukkukasvatusta, kävelemme ja liikumme pyörillä.
Emme syö lihaa, se on eläinten murhaamista.
Emme sairasta, emmekä ole käyneet leikkauksissa.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vedonlyöntiä .
Olen valmis lyömään ison vedon , että homma kaatuu . Jos kerta Sivonen ei lähde mukaan , niin ei tuoho usko kukaan muuka343484- 112898
Mikä on pahinta, mitä kaivatullesi
pelkäät tapahtuvan? Jos kuolemaa, vakavia sairauksia yms. ei lasketa?1032615- 1332607
Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv732577- 411418
Päivi Räsänen sai kutsun kongressiin todistajaksi.
Pystyykö Päivi pysymään totuudessa ja kertomaan kongressille, että raamattu ei ole lakikirja jota pitäisi noudattaa poli3941127Hei Antti. Minähän varoitin jo 2 v sitten, ettei sinusta tule pääministeriä, vaikka kuinka
voittaisit vaalit. Vasurit ovat aina puukottaneet toisiaan selkään, eivät koskaan edestäpäin. Marinistit varsinkin IL t61108Minkä kouluarvosanan (4-10) annat Thank God, sä tulit! sarjalle?
Katsoitko Thank God, sä tulit!? Uusi viihdeohjelma ei ollut kaikkien makuun, mutta jotkut tykkäsivät. Minkä kouluarvos501013Kaikkea hyvää kaikki
Kaikkea hyvää kaikki ja positiivisia ja hyviä asioita. Kylmää on kovia pakkasia. Pikku hiljaa kevättä kohti taas. Voimaa6850