Brookella on mielestäni tosi rumia vaatteita. Hiljattain liian isolta näyttävä musta nahkatakki esim. Ja usein sillä on pitkiin housuihin yhdistettynä kauluspaita, joka saa sen vartalon näyttämään pötköltä.
Taylorilla on parempia vaatteita mutta se on liian laiha ja luiseva pitämään halterneck-puseroita, joita sillä on usein, sen kulmikkaat olkapäät näyttää säälittäviltä.
Joskus sata vuotta sitten naisen yksi kauneuskritteeri oli pyöreät olkapäät, siis iltapuvussa, ylemmän sosiaaliluokan naisilla.
Brooken karmeat vaatteet
Anonyymi-ap
0
234
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1818367
En löydä sinua
En löydä sinua täältä, etkä sinä varmaankaan minua. Ennen kirjoitin selkeillä tunnisteilla, nyt jätän ne pois. Varmaan k264538- 504108
- 543542
- 513116
- 502870
Ne oli ne hymyt
Mitä vaihdettiin. Siksi mulla on taas niin järjetön ikävä. Jos haluat musta eroon päästä niin älä huomioi mua. Muuten kä262566- 352218
Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv382033- 292026