Ajellaan Range Rover:illa missä kaikki pelit ja vehkeet

Käytiin Hesast kattoon kämppiä Töölö, Ullanlinna ja Lauttasaari. Se 240 neliön kaks kerroksinen kattohuoneisto 2 parvekkeella oli makein.
Maksettiin siitä pari miltsii. Mut rahalla saa ja hevosella pääsee.
Joka paikkaan aina bisnes luokas!
3196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Maksoit liikaa

LKV

Äänestä

Ehei. Paalua riittää!

Äänestä

Viime vuonna Norwegian Bisnes Oslo, Amsterdam ja Malaga. Aina parhaat hotellit ja 250€ sushit välipana Michelin ravintolois.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Käytiin Hesast kattoon kämppiä Töölö, Ullanlinna ja Lauttasaari. Se 240 neliön kaks kerroksinen kattohuoneisto 2 parvekkeella oli makein.
Maksettiin siitä pari miltsii. Mut rahalla saa ja hevosella pääsee.
Joka paikkaan aina bisnes luokas!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu