huoltoasema 24h ei ison firman nimeä ettei juttu katoa

Anonyymi-ap

on se kova nimi viiskirjainta kun ei saa kirjottaa negatiivista asiaa huonosta palvelusta, no siellähän siis maan paras palvelu ja ihanimmat henkilöt töissä.
saas nähä.

9

1358

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Uusi asema tulee Vt 23/ ja Vt 3 risteykseen
      Parkanon keskustan pohjoispuolelle.
      Ja lisää sinnepäin katuvaloja….pimeyteen.
      Kiitos Kake

      • Anonyymi

        Kauko lupasin tehdä liikenneaseman 2019 vaalien jälkeen mutta taisi jäädä vain lupaukseksi.
        Onko nyt luvannut jotain?


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Kauko lupasin tehdä liikenneaseman 2019 vaalien jälkeen mutta taisi jäädä vain lupaukseksi.
        Onko nyt luvannut jotain?

        Tulee se.
        Mullakin tuli viime yönä.


    • Anonyymi

      Kauko aseman tekee. Kukaan muu ei omaa liikemies taitoja. Muut jauhaa vaan ihmissuhde paskaa ja oottaa valmista pöytää missä saa mahansa täyteen.

      • Anonyymi

        Hah, kyllä minä vaalien jälkeen sanon että ei oo mitään tekemässä sille tontille. Ratsastaa asemalla vielä seuraavissa kuntavaaleissakin.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Hah, kyllä minä vaalien jälkeen sanon että ei oo mitään tekemässä sille tontille. Ratsastaa asemalla vielä seuraavissa kuntavaaleissakin.

        Vähä huano hevonen. Ei rahkeet riitä. Kuka sitä äänensä myy costa riikalla ja halvalla grillimakkaralla.?


    • Anonyymi

      Teboili on laskenut polttoaineiden hintoja monella paikkakunnalla merkittävästi. Mitä olette mieltä tulevatko nämä boikotti miehet ja naiset tankkaan tb:tä. Vai menevätkö sinne yhtenäisen euroopan asemille ja maksaa paljon enemmän polttoaineesta. Seuraillaan ja nauretaan leuhkuudelle.

    • Anonyymi

      Minä lupaan rakentaa Kirkkojärven päälle kannen, ja sen päälle jäähallin……….. Ai niin, missä viipyvät valtuustopaikat ja ehdokaspaikka.

    • Anonyymi

      😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

      🍒 Tyttö, jolla on hellä kieli ja huulet -> https://cum4.fun/?/fi017780661kj

      🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      151
      10984
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5240
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2463
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      30
      2153
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1721
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      42
      1574
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      31
      1260
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1196
    9. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      92
      935
    10. TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.

      Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o
      Hindulaisuus
      317
      902
    Aihe