on se kova nimi viiskirjainta kun ei saa kirjottaa negatiivista asiaa huonosta palvelusta, no siellähän siis maan paras palvelu ja ihanimmat henkilöt töissä.
saas nähä.
huoltoasema 24h ei ison firman nimeä ettei juttu katoa
8
1391
Vastaukset
- Anonyymi
Uusi asema tulee Vt 23/ ja Vt 3 risteykseen
Parkanon keskustan pohjoispuolelle.
Ja lisää sinnepäin katuvaloja….pimeyteen.
Kiitos Kake- Anonyymi
Kauko lupasin tehdä liikenneaseman 2019 vaalien jälkeen mutta taisi jäädä vain lupaukseksi.
Onko nyt luvannut jotain? - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kauko lupasin tehdä liikenneaseman 2019 vaalien jälkeen mutta taisi jäädä vain lupaukseksi.
Onko nyt luvannut jotain?Tulee se.
Mullakin tuli viime yönä.
- Anonyymi
Kauko aseman tekee. Kukaan muu ei omaa liikemies taitoja. Muut jauhaa vaan ihmissuhde paskaa ja oottaa valmista pöytää missä saa mahansa täyteen.
- Anonyymi
Hah, kyllä minä vaalien jälkeen sanon että ei oo mitään tekemässä sille tontille. Ratsastaa asemalla vielä seuraavissa kuntavaaleissakin.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Hah, kyllä minä vaalien jälkeen sanon että ei oo mitään tekemässä sille tontille. Ratsastaa asemalla vielä seuraavissa kuntavaaleissakin.
Vähä huano hevonen. Ei rahkeet riitä. Kuka sitä äänensä myy costa riikalla ja halvalla grillimakkaralla.?
- Anonyymi
Teboili on laskenut polttoaineiden hintoja monella paikkakunnalla merkittävästi. Mitä olette mieltä tulevatko nämä boikotti miehet ja naiset tankkaan tb:tä. Vai menevätkö sinne yhtenäisen euroopan asemille ja maksaa paljon enemmän polttoaineesta. Seuraillaan ja nauretaan leuhkuudelle.
- Anonyymi
Minä lupaan rakentaa Kirkkojärven päälle kannen, ja sen päälle jäähallin……….. Ai niin, missä viipyvät valtuustopaikat ja ehdokaspaikka.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mihin kaikkeen sinä ihastuit hänessä
Mikä oli se asia mikä vei jalat altasi? ❤️ Oliko jotain erityistä tilannetta vai tunne? Kenties monen sattuman summa? Ai949167Persut: haluamme lisää veroja!
Lisää lisää veroja huutaa persukuoro. Veroila Suomi nousuun! "Uusi matkailuvero eli matkailijamaksu peritään esimerki564809Nainen kokki autossa kammottavan kuoleman sähköauto-Teslan syttyessä tuleen.
https://www.is.fi/autot/art-2000011652873.html Näin vaarallisia sähköautopalot voivat olla.414501Jos samassa autossa istuu romani, somali ja venäläinen, kuka ajaa?
Arvioiden mukaan romanit lähtivät noin 1000-luvulla liikkeelle pohjois-Intiasta. Nyt 1000 vuotta myöhemmin he ovat levit532823Numero josta kaivattusi tulee mieleen
Onko jokin numero joka yhdistää teidät jotenkin? Älä laita puhelinnumeroa.1001546- 401336
Tämmönen höpsö
Höpönassu mä olen. En mikään erikoinen…hölötän välillä ihan levottomia. Tykkäisit varmasti jos olisin siellä sun vieress441276Heräsin taas sinä mielessä
Miten voi haluta toista näin paljon? 😳 Kyllä meillä on muutenkin hyvä yhteys. Ehkä se tekee myös tästä niin voimakkaan?641222Jorman paluu sodasta Lieksaan oli katkera
Jorma Karhunen astui Lieksan asemalle. Aurinko paistoi, mutta Jorman maailma oli sumuinen. Takana oli se helvetti, jota421202Kannattaa toimia yleisesti ottaen
Ajoissa. Vaikka miten paljon haluan ja tunnen, olen löytänyt nyt elämääni jotain uutta ja se todennäköisesti edistyy, jo1691144