Kierrätyskeskus

Anonyymi-ap

Huomaa että yhä harvemmin tulee enää löydettyä mitään kivaa. Onkohan muilla sama?
Normaalisti yleensä aina löytyy edes joku kiva paita mutta pitkään aikaan ei edes sitäkään. Suurimmaksi osaksi todella huonolaatuista tavaraa.

7

978

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kivan kriteerit muuttuu, kun aika kuluu

      • Anonyymi

        Ehkä joku ehtii ensin..mutta nykyään viedään vähemmän kierrätykseen,sen olen huomannut.Käyn usein ja teen hyviä löytöjä.


      • Anonyymi

        🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒🍒

        🔞 ­­­N­­y­­­m­­­f­­o­­­m­a­­­a­n­­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17783910J

        🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞


    • Anonyymi

      Huomannut itä Helsingin kierätyskeskukset.Punainen kontti ,Vida, Uff.myyvät käytetyjä tuotteita nykyisin kalimalla ja kalimalla.Uudet saa halvemalla ostaessa eri liikeet kun kyse aikuisesta.Joten en osta enää yhtään mitään edellä mainituista liikeistä.Jopa ikea ja Jysky saa huonekalut halvemalla,kuin vanhat käytetyt. Mitä ylensä .Ihmiset siivoo kaapit syksyllä,vie liiat vaatet materialit niihin tai soitaa liket hakee.Ilmasiksi hakee ainakin vida.Toinen ihmiset siivoo kaapit jouluksi kuin kevällä,Joten liika materialli kyseiset liiket toimittavat. Moni todella itse myy kirpikset.tori fi ymm.Likansa pois. Minä lahjotan ,vien kantaen liaan mutta hyvän tuoteen vida,kierätykeskus.

    • Anonyymi

      Huomannut kierätyskeskus,kuin Vida, UFF ja pelastusarmejan kirpputori myymälä.Nostanut hinnat niin korkealle korna vuosien jälkeen: Että udet tuoteet mitä tarvitsen saan alenusmyynistä uutena Itis Kauppa Keskus.

    • Anonyymi

      Riippuu missäpäin liikkuu..meilläpäin löytyy kivoja ja edullisiakin tuotteita,erityisesti mummojen pitämillä srk kirppiksillä..

    • Koivukylä,Porttipuisto,Nihtisilta,Itis jne.
      Kalliita,kalliita!!!!
      Perus kattovalaisin saattaa Olle 50€ torilla jopa annetaan vastaavia. Polkupyörät jotkut tyyliin 250€

      Riihimäen kierrätyskeskus noin puolet halvempaa .

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Silmienvääntelijä-persut pääsivät Japanissa sarjakuvaan

      Torille! https://www.hs.fi/kulttuuri/art-2000011943173.html
      Maailman menoa
      175
      4961
    2. Nato kaatamassa Petterin haaveileman Tunnin junan?

      Nato edellyttää pohjoisessa Jäämereltä Rovaniemelle saakka kapearaitesta suoraa rautatieväylää, joka maksaa paperirahaa,
      Maailman menoa
      18
      4336
    3. Donald Trump pääsi samalle listalle Sanna Marinin kanssa

      Eli vasemmistolaisen Time-median top 100 jännäihmisten listalle. https://time.com/collections/time100-next-2021/5937699
      Maailman menoa
      9
      3087
    4. Älkää vaan sairastuko syöpään Suomessa

      Tilaston mukaan Suomi, Slovakia ja Latvia lääkitsee aivan pohjamudissa syöpää. Sairastunutta hoidetaan edelleen vanhana
      Maailman menoa
      248
      2910
    5. Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat

      "Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien
      Maailman menoa
      143
      2852
    6. Sä veit mun sydämen ihan totaalisesti

      Aivan totaalisesti..
      Ikävä
      52
      2491
    7. Oot se sinä

      Ihan varmasti oot, tuo olemus ei valehtele 😘💓🪅 🏡 ihana 😍🙏
      Ikävä
      27
      1919
    8. Vieläkö olet

      Rakastunut minuun? Minä sinuun
      Ikävä
      34
      1713
    9. Ei siinä kauan

      Menisi jos olisimme kahden
      Ikävä
      20
      1703
    10. Toivotko vielä kohtaamista

      Kaivattusi kanssa?
      Ikävä
      63
      1677
    Aihe