Onnibussi paloi sitten tuhkaksi
BUOOHOHOHOHOHOHOHOHOOOOOOOOO!!!!!!!!MUAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAA!!!!!!!!
Kannattaisi välillä huoltaa niitä romuja niin ei roihahtelisi
BUOOHOHOHOHOHOHOHOHOOOOOOOOO!!!!!!!!MUAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAA!!!!!!!!
Ai, niin mutta eihän niillä ole rahaa tehdä huoltoja
BUOOHOHOHOHOHOHOHOHOOOOOOOOO!!!!!!!!MUAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAA!!!!!!!!
Mutta ainahan tämänkin hiiltyneen bussinraadon voi KORONAKORJATA
BUOOHOHOHOHOHOHOHOHOOOOOOOOO!!!!!!!!MUAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAA!!!!!!!!
Koskahan pupubusseja palaa, varmaan piakkoin
BUOOHOHOHOHOHOHOHOHOOOOOOOOO!!!!!!!!MUAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAA!!!!!!!!
Hirvi paloi poroksi
Anonyymi-ap
2
167
Vastaukset
- Anonyymi
Diesel on alkanut kaasuuntumaan, kuin bemareissa?💩💩
- Anonyymi
Tämä oli päivän hyvä uutinen. Hyvää tietysti ennen kaikkea se, että väärän bussin valinneet matkustajat selvisivät kaikki ilman vammoja. Toinen hyvä asia on se, että taas on yksi romu vähemmän, mikä tekee hyvää OB:n nyt jo kriittiselle kalustopulalle. Varsinkin nyt, kun junalakko kolkuttaa ovelle. Alihankkijoita tarvitaan taas.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hannu Pikkarainen ehdottomaan vankeuteen
KKO tuomitsi 1 v 9 kk. Tämä ei ole Hannulle ilon päivä.3633739Kuka on mystinen heppamies?
Nyt tänne vinkkejä siitä kuka on Martinan seurassa viihtyvä hevosmiljonääri. On tullut jo muutamia nimiä esiin keskustel1091383- 941247
Jäätävä epävarmuus
Mistä tää hirveä epävarmuus molemminpuolin johtuu? Pohjimmiltaan uskon, että molemmat tietää, että tunteita on. Vai onko651024Yksi iso yllätys luvassa The Summit Suomi -finaalijaksossa - Tiesitkö nämä Summit-loppukolmikosta?
The Summit Suomi on tarjoillut yllättäviä pudotuksia ja melkoisen määrän pelkkää kisaajien vaelluksen kuvaamista Norjass13861Perjantaita!
Miltä kaivattusi tuoksuu? Tuli mieleen kun täällä usein mainitaan pahasta hajusta. 🤔58847- 38840
Ei tullut konkurssia, tuli 3 karhua
Olipas hyvä uutinen. Näin sitä vaan tunnetaan. Persut eivät onnistuneet tuhoamaan.. tätäkään60829- 65821
Voi että! Sergey Hilman paljastaa Race Across the World -kuvauksista: "Tämä oli se paras jekku"
Tykätään! Aikamoinen pari tämä Sergey Hilman ja Sini Sabotage - herättävät varmasti vahvoja tunteita suuntaan sun toise11817