Kuoliko hän eilen vai toissapäivänä?
Jasmin Voutilainen
12
497
Vastaukset
- Anonyymi
Pe-la
- Anonyymi
Mitä väliä sillä on? Oliko sun sisko tai jotain?
Kato ihmisiä kuolee, Ukrainassa menee tuhatkin päivässä ja paljon yli. Mikset mene sinne kyselemään, olisi enempi kyseltävää.
Onko toi venäläinen vai ukrainalainen? Onko se justiin kuollu vai ei? Mikähän sen nimi on?- Anonyymi
Ei ollu mun sisko.
- Anonyymi
Palstarölli vakuttaa kyynisen katkeroituneelta. Mistä kenkä puristaa? Vai puristaako vanne päätäsi?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Palstarölli vakuttaa kyynisen katkeroituneelta. Mistä kenkä puristaa? Vai puristaako vanne päätäsi?
Elämme haastavia aikoja ystävä hyvä.
- Anonyymi
Perjantaina klo 23 hyppäs partsilta Triplassa
- Anonyymi
Hyppäsikö tasajalkaa vai oliko peräti kolmiloikkaa?
- Anonyymi
Uusi Aino ei osaa näytellä ollenkaan
- Anonyymi
Surullinen esimerkki siitä, kun ihmiset alkavat jo näin vakavasti oireilemaan tämän hallituksen toimia. Kuolleisuus on lisääntynyt huimasti tämän hallituksen aikana. Sopii kysyä miksi?
- Anonyymi
Tosi surullinen tapaus. Oli kyllä parempi kuin tämä uusi Ainon näyttelijä.
- Anonyymi
Mä en ostaisi kuolleen tavaroita, olen sen verran taikauskoinen.!!!
- Anonyymi
Ihme kakkapöksy! Kai sentään käytät vaippoja?
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain18010876Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8710339Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2335781Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1804604Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1313086- 1713085
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin391883Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2981478Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61310Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161234