https://youtu.be/m1hvnguaZOA
Ylilaudan huhun mukaan sai eilen raivarin maskeerauksessa ja heitteli tavaroita.
Ylilaudan huhun mukaan sai eilen raivarin maskeerauksessa ja heitteli tavaroita.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Muuttunut sosiopaatista psykopaatiksi??
Tuo on todella karmea Sanna Marin video katsottavaksi. Noin ynseä ei saisi kukaan olla muita, omia töitään tekeviä kohtaan, kuten Sanna Marin on tässä YLE:n henkilöstöä kohtaan.
SDP:n Sanna Marin on täsmälleen sellainen henkilö, joka raivoaa ja kyykyttää ravintolassa nuoria tarjoilijatyttöjä.
Ruoka on liian kylmää ja liian mausteista, lian paljon kastiketta jne, ja kaikki puretaan huutona ja lusikoiden kolisteluna suoraan syyttömiin tarjoilijoihin.
Hyi olkoon, kun tuli oikein huono olo, noiden YLE:n henkilöiden puolesta.
Marin on niin tyhmä että kuvittelee olevansa ylempänä muita. On kusi viinan ohella noussut nuppiin oikein urakalla.
Alkoholisteilla on tunnetusti vihan hallinta ongelmia.
Alkoholisteilla tosiaan tunteet heittelevät laidasta laitaan niinkuin tuossa yllä jo todettiin. Miettikää millaista on olla tällä tavalla käyttäytyvän ihmisen alainen? jos käytös on julkisuudessa sellaista huutoa mitä on nähty niin varmasta kymmenen kertaa pahempaa kulissien takana. Henkisestä pahoinpitelystä voisi jo puhua?
Joku Sanna Marinin 70-henkisestä avustajakunnasta saisi tulla pikkuisen ulos ja julkisuuteen kertomaan noista työskentelyn ilmapiireistä ja olosuhteista Valtioneuvoston linnassa.
Alkaisi paljastumaan oikein sikaileva, kyykyttäjä ja riistoporvari tuosta tummasta pikkuprinsessasta.
Kyllähän sieltä valtioneuvoston kansliasta on enemmän tai vähemmän vapaaehtoisesti tosi moni työntekijä tämän tättähäärän valtakaudella poistunut, mutta ennenaikaisesti kuitenkin. Tamperelaisten kokemuksista olemme voineet lukea vastaavanlaisesta. Paljon sensuroitukin.
Kaksi vuotta vanha juttu, eikä siinä mitään erityistä ollut.
Olisiko parempi vaalitentissäkin olla jauhopöllyssä silmät tapittaen puolipassiivisena höpöttävä kuten on ollut eduskunnassa?
Todella töykeä ja omahyväinen ihminen. Kuka oikeasti diggaa häntä?