miten ilkeävät alasti esiintyy telkkarissa...hyi hitto eikö hävetä......ja seksiä.parin vaihtoa. ei mitää järkevää näy enää
tv ohjelmat paskoja
8
341
Vastaukset
- Anonyymi
😋😍😋😍😋😍😋😍😋
💋 Nymfomaani -> https://ye.pe/finngirl21#17792568L
🔞❤️💋❤️💋❤️🔞❤️💋❤️💋❤️🔞 - Anonyymi00002
Ainut mitä voisi katsoa on Poirot ja Middsommerin murhat. Ne näkyy joskus klo22 jälkeen. Kaikenlaiset käkätys ohjelmat ennen.
- Anonyymi00003
Katselupakkoa ei Suomessa ole. Taitaa kuitenkin kiinnostaa alastomuuskin.
- Anonyymi00004
Itsehän me valitsemme mitä katsomme. Tämä nyt vain on nykyaikaa, että aina vain niukemmissa asuissa esimerkiksi naiset kisaavat. Voimistelu, yleisurheilu, jotkin pallopelit ja taitoluistelu muutamia mainitakseni.
- Anonyymi00005
Uusintoja uusintoja !
- Anonyymi00006
Onneksi on vanhat ohojelmat uusintoina kuten kummelit , vintiöt sun muut ettei tarvi kahtua noita viidakon tähtiä sun muita hömppä-ohjelmia. Kuka jaksaa edes huumorimielellä lähteä tommosiin ohjelmiin joissa koko ohjelman ydin on jotain mitä en kovin paljoa arvosta??
Kari aihisen keittiönkaappaus on nykyohjelmista paras ja luonto&eläinaiheiset sekä arkeologiaan ja historiaan sekä musaan liittyvät ohjelmat. Tosin musaohjelmissakin en paljoa jaksa näitä voice of Finlandeja jne . Teemalta näkyy radiosinfonian klassinen musaohjelma jonka parissa viihdyn kun siellä on todellisia ammattilaisia. Hömppämusaohjelmaksi luokittelen Voice of Finlandin jossa tuntuu ratkaisevan minusta muut asiat kuin laulutaidot.- Anonyymi00007UUSI
YLE:n kanavat päiväsaikaan täynnä ö-tason viemärijätettä jota en katso perseensilmälläkään vaan omia dvd:itä aamun Elämäni Biisin uusinnan jälkeen kello 17:00 asti jolloin tulee tv-uutiset niiden jälkeen Nuori Morse jonka jälkeen käännän tv-2:lle kello 18:00 jolloin tulee Elämäni Biisi sitten kääntö Maikkarille uutisten ja Salattujen Elämien ajaksi loppuilta onkin melkoista slalomia eri kanavien välillä.
- Anonyymi00008UUSI
Anonyymi00007 kirjoitti:
YLE:n kanavat päiväsaikaan täynnä ö-tason viemärijätettä jota en katso perseensilmälläkään vaan omia dvd:itä aamun Elämäni Biisin uusinnan jälkeen kello 17:00 asti jolloin tulee tv-uutiset niiden jälkeen Nuori Morse jonka jälkeen käännän tv-2:lle kello 18:00 jolloin tulee Elämäni Biisi sitten kääntö Maikkarille uutisten ja Salattujen Elämien ajaksi loppuilta onkin melkoista slalomia eri kanavien välillä.
Maksukanavien ohjelmiston voisi tiivistää yhteen sanaan paskaa siitähän kertoo Juice Leskinen & Grand Slam samannimisessä biisissään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1371991
Toivotko koskaan mies...
Että nähtäis ja aloitettais alusta, puhtaalta pöydältä tutustuminen. Olit oikeassa ei me kunnolla tunnettu. Olin hölmö.1281625Vesikin maksaa, miksei hengitysilma?
Jatkuvasti itketään ettei ole rahaa mihinkään, mutta tilastojen mukaan rahaa on enemmän kuin koskaan, joten miksei asial11506Satuolennoista tarinointi ei kuulu peruskoulun tehtäviin
Opetustunteja on muutenkin käytössä vain rajallinen määrä. Eli nämä satuhommat koulun ulkopuolelle vapaaehtoisiin harras881413- 321381
Kyllä näin 45 vuotiaana miehenä pitää sanoo, että 40-50v naiset näyttää vanhoilta
Niin väsynyttä, silmäryppyä, harmaata hiusta jne jne1321214Olisin valmis salaisiin tapaamisiin
Juuri sinun kanssasi mies. Olet saanut minun pääni pyörälle ja ajatukseni pyörimään ympärilläsi. Hittoon velvollisuudet501100- 241089
Lahkokasteen ja kristillisen kasteen erot
Raamatun mukaan Kristillisessä yhdessä kasteessa Jumala pesee ja puhdistaa ihmisen sydämen ja poistaa perisynnin kirouks4221021- 51884