Voisiko liitto puuttua tuomareiden toimintaan! Aivan sairasta että vedetään kotiin päin! Viikonloppuna kahdessa U16SM pelissä maalaistuomarit kotijoukkueelle suosiollisia! TPS-Jokerit:Miksi hel***tässä katsomon naurettavaa säälittävään ulvontaan ei puututtu?! Yleisö olisi pitänyt poistaa!! Olis kiva tietää mi olis kun vieraskannattajat ois ollut tollasia vajareita!
Tappara-hifk: naurettavaa että kotijoukkueelle jätettiin useita rangaistuksia viheltämättä joka ratkaisi pelin. Sitten ei ees osata ottaa palautetta vastaan! Täysin tuomareiden syy,että tilsnne lähti käsistä!
Nuorten tuomarit
Anonyymi-ap
3
220
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä oli niin läpinäkyvää toimintaa Tampereella tänään!
- Anonyymi
Täälaista on ollu jo 20 vuotta sitten yleisössä, näyttää pahentuneen. Jääkiekkliitolle kovat rangaistukset ja rahat pois, kun hyväksytään tällainen käyttäytyminen.
- Anonyymi
Juuri näin! Itse pyörinyt hallilla vuosia ja junnuissa en ole tälläiseen ennen törmännyt. Muutenkin säälittävää kun ei keksi ees mitään uutta kun Putin läpät..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 938108
- 403912
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021916- 241380
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html331224Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,311109Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia12980Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk53857Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31832Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v29797