Voisiko liitto puuttua tuomareiden toimintaan! Aivan sairasta että vedetään kotiin päin! Viikonloppuna kahdessa U16SM pelissä maalaistuomarit kotijoukkueelle suosiollisia! TPS-Jokerit:Miksi hel***tässä katsomon naurettavaa säälittävään ulvontaan ei puututtu?! Yleisö olisi pitänyt poistaa!! Olis kiva tietää mi olis kun vieraskannattajat ois ollut tollasia vajareita!
Tappara-hifk: naurettavaa että kotijoukkueelle jätettiin useita rangaistuksia viheltämättä joka ratkaisi pelin. Sitten ei ees osata ottaa palautetta vastaan! Täysin tuomareiden syy,että tilsnne lähti käsistä!
Nuorten tuomarit
Anonyymi-ap
3
214
Vastaukset
- Anonyymi
Kyllä oli niin läpinäkyvää toimintaa Tampereella tänään!
- Anonyymi
Täälaista on ollu jo 20 vuotta sitten yleisössä, näyttää pahentuneen. Jääkiekkliitolle kovat rangaistukset ja rahat pois, kun hyväksytään tällainen käyttäytyminen.
- Anonyymi
Juuri näin! Itse pyörinyt hallilla vuosia ja junnuissa en ole tälläiseen ennen törmännyt. Muutenkin säälittävää kun ei keksi ees mitään uutta kun Putin läpät..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Immu otti pataan
Olen pettynyt, hänen piti viedä Stagalaa kuin litran mittaa - mutta kuinka kävikään? Voi hemmetti sentään.... Ääääääh!2313255Moikka rakas
Oon miettinyt meidän välistä yhteyttä viime aikoina. En ihan osaa pukea sanoiksi, mitä kaikkea tunnen, mutta halusin vaa162519Malmin tapaus on järkyttävä
Kolme ulkomaalaistaustaista miestä raiskasi nuoren tytön tavalla, jota ei meinaa uskoa todeksi. Mikä voisi olla oikeampi4471530Tykkäätkö halaamisesta?
Minä en. Tänään tuttava, jolle olen maininnut että en pidä halaamisesta, yritti halata minua ja olen vieläkin ihan raivo1221406Näetkö feminismin uhkana
Vai mahdollisuutena kun deittailet naisia? Mitä miehet mieltä feminismistä?2161361Hinduilu on suurta eksytystä
tekosyvällinen tarina uppoaa moneen. Harhautusta todellisen Jumalan yhteydestä. Kuka haluaisi nähdä sielunvaelluksessa5481313- 1121291
- 1131235
- 46974
- 66954