Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Olen Neitinen Toukolasta

Pikkutuhma 39v TV/CD-tyttö ja toiveena olisi isompi ja vanhempi mies, vaikka vakituiseksi. Siis semmoinen omistava.. että muhun sitten saa tulla (ja paljon!) [email protected]
13214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Onko tuo Toukola Pietarsaaren Porissa?

Terveisin
Kutsuni

Äänestä
  • Tollo sähän asut tuolla. Taitaa sua jo sekottaa pahasti.Jos menisit niuvanniemeen lepäämään.

    Äänestä

  • Anonyymi00002 kirjoitti:

    Tollo sähän asut tuolla. Taitaa sua jo sekottaa pahasti.Jos menisit niuvanniemeen lepäämään.

    Oohh sää mää ja bää avautui jälleen piip piip

    Äänestä

  • Anonyymi00004 kirjoitti:

    Oohh sää mää ja bää avautui jälleen piip piip

    Katos lammas fetissi taas ollut piipittämässä.Buahaa buhahhaa.

    Äänestä

  • Anonyymi00008 kirjoitti:

    Katos lammas fetissi taas ollut piipittämässä.Buahaa buhahhaa.

    Spede teki tepposen ja käy tamtam niuvanniemi here i cam...buaahaa

    Äänestä

  • Anonyymi00010 kirjoitti:

    Spede teki tepposen ja käy tamtam niuvanniemi here i cam...buaahaa

    Spede nyt sulla oikee suunta. Hyvää matkaa vaan sinne. Sieltä tuskin sulle kiljua tarjotaan.

    Äänestä

  • Mitä välii sulle? Jos et tiedä sitä nyt, ei asialla ole sinulle mitään merkitystä. Joten kutsua et saa ja jäät paitsi poikapillun ihanuudesta.
    Ne, jotka tietävät, voivat päästä pukille. Sinä jäät ikuisesti kätesi varaan. Ainoo vaihtelu on toinen kätesi.

    Äänestä

  • 😍😋😍😋😍😋😍😋😍

    😋 ­N­­y­­m­­f­­­o­­m­­a­­­a­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#17797550M

    🔞❤️💋❤️💋❤️🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Mikä suhun saa tulla noi kaikki cd:t ja tv:t..minkä tuuman töllö mahtuu perseesees 🤣😅🫨

Äänestä
  • Mites sinä sait mahtuu . Varmaan ihan samalla tavalla.

    Äänestä

H­­ei! Om­a str­­­eam. Sisäänkäynti k­­­aiki­­lle, jotka haluav­­at pi­tää ha­uskaa 👉 https://seksi24.online/H/Z5x2U7

Äänestä

Et ole tyttönen vaan äijä mekossa🤢🤢

Äänestä

H­­ei! Ku­­­tsum­me sinu­t kä­­ymään u­­ude­­­ss­­­a cha­tissa! Meitä on yl­­­i mil­­­joona! 👉 https://seksi24.online/H/D2o1G1

Äänestä

Ketjusta on poistettu 44 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Pikkutuhma 39v TV/CD-tyttö ja toiveena olisi isompi ja vanhempi mies, vaikka vakituiseksi. Siis semmoinen omistava.. että muhun sitten saa tulla (ja paljon!) [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu