Safetorin Vartijat

Mitä nämä uudet vartijat ovat? Aivan järkyttävää kyttäämistä nuoria kohtaan
201159
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 20

Vanhimmat

Ei saa varastella. Hyvä kun kyttäävät.

Äänestä
  • 😍😋😍😋😍😋😍😋😍

    😋 ­N­­y­­m­­f­­­o­­­m­­a­a­­n­­i -> https://ye.pe/finngirl21#17797742u

    🔞💋❤️💋❤️💋🔞💋❤️💋❤️💋🔞

    Äänestä

Taitaa olla syytäkin kytätä

Äänestä

Niinkuin laulunkin kertoo: Viikon kurssi ja valmis oon.. vartijoina ikävä kyllä pääasiassa ne joiden itsetuntoa kohottaa kun saa suihkuttaa pippurikaasut jonkun 12 vuotiaan naamalle ja vääntää sitten käsirautoihin.

Äänestä
  • Vartija kurssi voi kestä 1 viikon mutta myös korkea vartija kurssi kestä 2 vuotta maailmasta on vartija ,Muu vartija myös Yli vartija ,Siivoja kurssi myös ylä siivoja kurssi kestä 1 vuotta myös siivoja kurssi kestä 1 kk

    Äänestä

  • Kardox89 kirjoitti:

    Vartija kurssi voi kestä 1 viikon mutta myös korkea vartija kurssi kestä 2 vuotta maailmasta on vartija ,Muu vartija myös Yli vartija ,Siivoja kurssi myös ylä siivoja kurssi kestä 1 vuotta myös siivoja kurssi kestä 1 kk

    Tuolla kielitaidolla voi kestää kolmekin vuotta.

    Äänestä

  • Anonyymi00011 kirjoitti:

    Tuolla kielitaidolla voi kestää kolmekin vuotta.

    No mitä kiire kiitos kela

    Äänestä

  • Kardox89 kirjoitti:

    No mitä kiire kiitos kela

    Jaa olet kelan mies, olisihan tuo pitänyt arvata

    Äänestä

  • Anonyymi00013 kirjoitti:

    Jaa olet kelan mies, olisihan tuo pitänyt arvata

    Hyvää sinä et olet kela mies.Sinä olet sitten sos mies hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

    Äänestä

Tekevät työtään kuten pitääkin. Et sitten ole sattunut näkemään ja luulemaan näiden nuorten käytöstä niin kyllä tietäisit miksi PITÄ ÄKytätä nuoria. kaikki nuoret ei toki käyttäydyn huonosti mutt anämä mitä kytätään niin ,arvaa itse jos kykenet. Nuorista on jo osa täysiä rikollisia.

Äänestä

Onko kukaan normaalisti käyttäytyvä ihminen joutunu vartioiden kanssa ikään mihinkään tekemisiin?

Ehkä moni paikka olisi myöhempäänkin auki edes kesäisin jos häiriökäyttäytymistä ei ilmenisi?

Äänestä
  • Niin se vaan on. Ei joudu poliisin tai vartijoiden kanssa ikinä mihinkään kontaktiin kun käyttäydyt asiallisesti. Tämä asia kun on monelle vaikea ymmärtää. Näin yksinkertainen asia.

    Äänestä

Aika monikin normaalisti käyttäytyvä normaali ihminen on joutunut vartijan kyttäämäksi.

Äänestä
  • Höpö höpö.

    Äänestä

  • Otappa nyt ne lääkkeet kun tuo valonmäärä on näköjään lisääntynyt. Varo harakoira ne on kovia kyttäämään sinulaisia .

    Äänestä

  • Varas ja Rikollis pelkäävät Vartija ja Poliisi ei Suomesta mutta koko maailmasta

    Äänestä

  • Kardox89 kirjoitti:

    Varas ja Rikollis pelkäävät Vartija ja Poliisi ei Suomesta mutta koko maailmasta

    Hui miten pelottavia nuo vartijat onkaan. Lähinnä käy sääliksi, tosipaikan tullen saavat todennäköisesti itse turpaansa

    Äänestä

Ensin haetaan poliisikouluun mutta kun pällitestiä ei läpäistä niin sitten vittuuntuneena vartioimaan polkupyörien väärin parkkeerausta abc:lle.

Äänestä
  • Just tällaisia säälittäviä pellejä ovat!🤣🤣

    Äänestä

  • Anonyymi00015 kirjoitti:

    Just tällaisia säälittäviä pellejä ovat!🤣🤣

    Kato sulla on kaksi persujen logoa tekstissä. Tälläisiä 🤣🤣.
    Tuo se vasta on säälittävää.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Mitä nämä uudet vartijat ovat? Aivan järkyttävää kyttäämistä nuoria kohtaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu