miten msn:nään tehdään sivut?

*otsikko*
11263
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Hieman paremmin.
Ei tosta tajua hiukkaakaan.
Mikä sivu? -_-

Äänestä
  • siis vaikka: http://groups.msn.com/lantakasa tota tallia ei tietenkäään oo olemassa,mutta kai tajusit,et toi oli esimerkki?Siis groupsiin sivut!Tää sivu on msn:ssä:
    http://groups.msn.com/neilikkacopy kun en OSAA tehdä geoon,firmala on maksullinen,expage on surkee..freewebs on ihan hyvä,mutta mä en osaa tehdä sellasta linkkiä,et siinä linkissä lukee:Viekku,ja siitä pääsis suoraan viekkuun,mutta mulla siihen tulee sen viekun osote!

    Äänestä

Ei help!!! Eiiii älä tee groupsiin!!!! Ne tallit on tosi rumiAAAA!!! Rukoilen että et tee sinne!!!!!!!!!! Sori toi huutooo!!!

Äänestä
  • mutku sinne saa paljon enenmmän linkkejä kun freewebsiin!Oon tehny vaan freewebsiin talleja ja haluan vaihtelua.Ja msn:hän on suomenkielinen.Mä en tajua puoliakaan niistä sanoista,mitä freewebsissä lukee:( No mikä on sitten sun lempipaikkas,mihin voi tehdä virtuaalitallin?

    Äänestä

Geocitiesiin saa vaikka kuinka paljon linkkejä! Tee sinne!

Äänestä
  • En OSAA tehdä geoon!

    Äänestä

Mutta ethän osaa viel tehä tonne groupsiikaa jos kysyt tääl et miten tehää! Sitäpaitsi siihen on kyllä ohjeita, ei kukaan tietenkään syntyessään osaa!!!

Äänestä
  • löysin HYVÄN geoapu-sivun,mutta siinä "ohjekuvassa" oli vissiin vanha geon kotisivu,kun nykyinen on erilainen kun siinä kuvassa!

    Äänestä

Mä en edes tienny mitää freewebs-ohjeita mut kun menin sinne sivuille niin älysin jossain vaiheessa mitä täytyy tehdä. Ja jos osaa ees vähän enkkuu niin kyl älyy...
Mut tee sitte groupsiin jos välttämättä haluat, mutta sillä tallilla ei tule varmaankaan olemaan niin paljon menestystä/kävijöitä kuin jos tallisi olisi geocitiesissä... =(

Äänestä
  • ..koska siinä oikeassa reunassa näkyy sellanen palkki,jota ei saa pysyvästi pois:( Tämä EI tarkoita,että geoTALLIT olisivat huonoja,enkä osaa tehä msn:nään=( Haluaisin vaan "kartuttaa" taitojani virtuaalitallien tekemisessä=)Ja sinulle,... mee ossaan http://www.freewebs.com/kennelohje siellä on ohjeet freewebsiin=)

    Äänestä

Et tainnu ees lukee mun viestiä: MÄ OPETTELIN SIIS ITTE TEKEE SINNE SIVUT, ILMAN OHEJITA enkä siis enää tartte ohjeita! Sori caps lock mutta ärsyttää kun kommentoidaan lukematta...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


heidi:) kirjoitti:

*otsikko*

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu