Keskustelu ryssästä on avoin

Jatkuvaa keskustelua koska tätä se tulee olemaan seuraavat vuodet sotaa.
Eurooppa Jenkit ja me olemme sodassa.
7125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Asetehtaat käynnistyvät pakon edessä...

Äänestä
  • 😋😋😋😍😍😍😍😋😋😋

    😋 ­N­­­y­m­f­­­o­­m­­­a­a­­n­i -> https://ye.pe/finngirl21#177990667

    🔞❤️❤️❤️❤️❤️🔞💋💋💋💋💋🔞

    Äänestä

Sotatila

Äänestä

Aihe on sota

Äänestä

Valintani tykistö

Äänestä

Ei koske meitä paukkupöpejä sivareita...

Äänestä

Miks te tykkäätte sodasta? Mua ei ees otettu armeijaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi-ap kirjoitti:

Jatkuvaa keskustelua koska tätä se tulee olemaan seuraavat vuodet sotaa.
Eurooppa Jenkit ja me olemme sodassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu