Minun äänestyslipussani on se perinteinen numerosarja, jota olen käyttänyt jo 1990-luvulta asti. Muutan numerosarjan sitten, kun narsistikansanedustajat lopettavat paskanjauhamisen ja valehtelun. Suomi on yksi korruptoituneimmista maista maalimassa. Olemme niin fiksuja, että hyväveliverkosto on verhoiltu verkostoitumiseksi. En yhtään ihmettele, jos kansanedustajat, ehdokkaat ym poliitikot joutuvat ns häirinnän kohteeksi. Sama toimintamalli (häiriköinti) saa minun puolestani jatkua valomerkkiin asti.
Vastaukset 1
- Anonyymi
Vaalisalaisuudestako höyryät? Minä äänestin vahingossa numeroa 68, kun piti äänestää numeroa 89. Vaalimainos oli väärinpäin, enkä sitä kiireessäni huomannut siellä kopissa. No nyt numero 68, hoidapa hommas mallikkaasti tai laitan gestapon asialle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 112749
- 39685
Poliisin potkija
Kukahan oman elämänsä sankari oli potkaissut poliisia? Iltalehdessä oli juttua.19670Sinä mies olisit
ollut se kenet haluan. Edelleen pidän sinua kaikkein ihanimpana ja tärkeimpänä. Kukaan muu ei ole niinkuin sinä. Mutta s32629Miksi jätit minut
Epätietoisuuteen? Tiedän että pelkäsit mitä siitä seuraa jos asiat tulevat mutta silti. Miksen merkinnyt tarpeeksi?38557Kun et ota yhteyttä, tarkoittaako se
Että olet menny elämässä eteenpäin ja et myös toivo minulta naiselta viestiä enää?63526- 34525
Tykkäisitköhän todellisuudessa jutella
Minun kanssa kahdestaan, vai onko tämä palstailu enemmän sinun juttu minun suhteen?50519- 70504
- 63491